Serafina a rozštěpené srdce

Velká a ničivá bouře se blíží… Serafině se stalo něco zvláštního. Probudila se do temnoty a světa, kterému nerozumí. Biltmorské panství se tolik změnilo, její staří přátelé dělají nemyslitelné věci a zdá se, že nepřátelé jsou všude okolo. Biltmorem prochází síla beze jména, která s sebou přináší násilné bouře, jež smetou vše, co jim stojí v cestě. A Serafina musí přijít na to, co se stalo, aby mohla zachránit nejen sebe, ale i ostatní....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366867/big_serafina-a-rozstepene-srdce-HaB-366867.jpeg 4.642

Serafina (R. Beatty) 3.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Serafina and the Splintered Heart, 2017

Kniha Serafina a rozštěpené srdce

Adrim

Ze všech 3 knih série mě tato bavila asi nejméně. Tím nechci tvrdit, že je špatná, rozhodně stojí za přečtení :-). Jen na mě osobně působily některé části zdlouhavě. Avšak kniha byla opět plná překvapení a bavilo mě ji číst.

veru1367

Kniha se mi líbila. Krásně uzavírá sérii. A série byla super!!

jennefer
08.06.2020

Dobře. Přečetla jsem celou sérii. A teda - je to PECKA! Nejsou hloupé, základ se staví na přátelství a rodině, mají hlavu a patu a při tom jsou všechny příběhy jednoduché a přehledné, nenašla jsem ani jednu chybu v textu (což je poslední dobou spíš výjimka, překladatel konečně umí spolupracovat s korektorem), a ty obálky? Uau! A hlavně - krásně se čtou!
...a bonus na závěr? Už aby byla přeložena Willa of the Wood a taky Serafina and the Seven Stars! Na knihy v angličtině si totiž stále netroufám... Tak honem!

Hoshi
13.05.2020

Začátek třetího příběhu byl pro mě velkým zklamáním. Nemohla jsem se začíst, nebavilo mě to. Chvíli jsem přemýšlela, že knihu odložím, ale má zvědavost zvítězila. A jsem za to ráda. Příběh se stal čtivým, zábavným, napínavým, strašidelným a bavil mě. Těším se na pokračování.

Natálie319
25.01.2020

Skvělá kniha jako ty předešlé

Natálie319
25.01.2020

Opravdu skvěla knížka stejně jako předešlé

MarMarMar007
23.10.2019

Úžasné pokračování, napínavý děj, hezká obálka knihy. Doporučuji

anibeni
06.09.2019

Neskutečné, že i třetí díl je stejně dobrý, jako ty předešlé, ne-li dokonce zas o kousek lepší..