Pavoučí síť

od:


KoupitKoupit eknihu

Volně navazuje na publikace Tichý svědek téhož autora. V tomto případu za podivných okolností zemře při autohavárii chlapec, který přes internetovou síť získával pro sebe a své kamarády levné počítačové vybavení. Při pitvě se prokáže, že byl chlapec zavražděn a hrdince dá velikou práci přesvědčit policii, že došlo ke zločinu. Následují další vraždy, které souběžně s lékařkou už vyšetřuje i policie a oběma stranám se nezávisle na sobě podaří shromáždit dostatek důkazů k usvědčení naprosto nenápadného vraha. Thriller s kriminální zápletkou je pokračováním volné série příběhů, jejichž hrdinkou je vynikající soudní patoložka, úzce spolupracující s policií...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/198592/pavouci-sit-usr-198592.jpg 3.412

Série:

Samantha Ryanová (3.)

Orig. název:

The Spider's Web (1998)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
barbarera
20.09.2016

kniha mě moc nezaujala, nedočetla jsem ji do konce

kristyna2349
10.02.2016

Neurazí ani nenadchne. Podle ukázky na zadní straně obálky jsem myslela, že to bude napínavější a to bohužel nebylo.
Souhlasím s "trudošem", pohled do roku 1998 je pro nás v roce 2016 trošku úsměvný. Holt doba se mění.

trudoš
22.10.2015

Nijak extra zajímavá zápletka kombinovaná s nijak extra zajímavými postavami. Řemeslně zvládnuté a o to víc ta nudná šedivá výplň zamrzí. Přestože děj poměrně šlape a není rozsáhlý, vsuvky ze života hlavní hrdinky a jejích milostných pletek s policejním inspektorem, jej pouze zbytečně rozmělňují. Když k tomu přičtete předvídatelnost, která by mohla být autorovým druhým jménem, vyjde vám z toho kniha, u které jste prostě jen rádi, že po dvě stě čtyřiceti stranách skončí.
Ale z jiného pohledu příjemné retro. Příběh je z roku 1998 a podstatou roli zde hrají počítačové technologie a zločiny přes internet, čemuž se z dnešního pohledu nejde jinak než usmívat. Což není chyba autora, ale pouze času. Aneb chcete-li aby váš román byl pět let po svém vydání důchodcem, pište o současných moderních technologiích.

Autor a jeho další knihy

Nigel McCrery

Nigel McCrery
anglická, 1953

Uživatelé mají knihu

v Přečtených17x
v Knihotéce13x
v Chystám se číst1x