Sabrina a Stephanie

Sabrina a Stephanie https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/8112/bmid_sabrina-a-stephanie-mRM-8112.jpg 4 30 3

Podvody série

< 2. díl

Snad každá žena sní o tom, čím by mohla být, kdyby se v pravou chvíli rozhodla jinak. Román Sabrina a Stefanie začíná o rok později (po roce od příběhu Podvody). Nikdo kromě manžela Gertha, který Sabrinu hluboce miluje a už dávno jí odpustil, nezná její skutečnou totožnost. Oba toto tajemství pečlivě střeží. Pak však Sabrině zavolá dávná přítelkyně a tvrdí, že jí viděla v Evropě. Sabrina cítí, že se přítomnost a minulost střetávají a hrozí zničit vše, co je jí drahé. Zemřela Stephanie skutečně při vyjížďce na moře nebo jsou následky podvodu mnohem složitější a vážnější, než se domívala? Odjíždí do Evropy a začíná po sestře pátrat........ celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

A tangled web , 1992

JidášRimmer
24.01.2023 4 z 5

Nejvíc mě potěšilo, když jsme mohli navštívit v Provance místa, kde se děj odehrává.

georginaa
26.09.2020 4 z 5

Pokračování podvodů opět začíná po roce. Každá našla to co chtěla a žijí život té druhé. Dokud se nestane neštěstí a aby se lži neprovalily, musí najít jedna druhou. Je to napínavé jak to vše dopadne. Moc pěkný příběh.

Vlašule
23.06.2016 5 z 5

Kniha se mi opravdu líbila a pořád se k ní vracím, když toužím po nějaké oddechovější četbě s výborným příběhem.

Judith Michael
americká, 1934