Rychlý jako vítr

Příběh, který si získal dívčí srdce i v podobě filmového zpracování. Majka je vzteky bez sebe. Třídní učitel ji nechal propadnout, což pro ni znamená jediné – místo vytouženého letního tábora s kamarádkou se bude celé prázdniny učit, a sice na venkově v hřebčinci své dosud nepoznané babičky. Ale na to, zabořit nos do knížek a nechat se hlídat jen o něco starším pacholkem Samem, nemá Majka ani pomyšlení. V nejtemnějším koutě koňských stájí objeví divokého a plachého hřebce Severáka – a překvapeně zjistí, že rozumí řeči koní! Jenže nezkrotného koně chtějí utratit......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352115/rychly-jako-vitr-y7N-352115.jpg 4.534

Rychlý jako vítr 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CPress

Zusammen sind wir frei, 2013

Kniha Rychlý jako vítr

Nora759

Sestře se strašně moc líbila

Barabora
28.12.2020

Příběh vypráví o dívce Majce která pojede k babičce. A tam se potká s koněm Severákem a vznikne mezi nimi veliké přátelství...... Kniha se mi moc líbila byla napínavá a moc hezky napsaná. Doporučuji nejen pro milovníky koní

L.K.21
23.11.2020

(+ SPOILER) Mě se osobně kniha moc nelíbila. Přijde mi to jako hrozné klišé že dívka která se o koně nezajímala je najednou propojená s nezkrotitelným koněm. Já fanoušek knihy nejsem, ale věřím že se to někomu líbí, a jsem za to ráda že se to někomu líbí alespoň nejsme všichni stejný. :)

GuineaPigTV
21.10.2020

super, nej kniha

ingrid6346
24.08.2020

Kniha je super, je podle scénáře k filmu Ostwind, ale vadí mi že Mika se v knize jmenuje Majka, Ostwind se jmenuje Severák a Michael je Nicol. Jediný rozumný důvod proč by někdo přejmenoval úplně hlavní postavy???? Přece Mika není žádná paštika Majka

Sophie2019
18.01.2020

Skvělá kniha

OvesaCZ
19.01.2019

Tato kniha je nejlepší kterou jsem četla, super postavy a kůň velice krásný taky bych chtěla být jako ona.

Pejuška
05.01.2019

Knížka se mi velice líbila, takové poklidné a oddechové čtení. A i když už nespadám do do kategorie, na kterou je knížka zaměřená, tak mě pohltila. Krásně vyobrazené lapače snů a poutavý přebal knihy. Přečetla ji i sestra, u které je zázrak, když vezme knihu do ruky.
Jinak plně souhlasím s komentářem vlkove.