Rodinný nepřítel

Rodinný nepřítel https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45867/rodinny-nepritel-45867.jpg 4 30 5

Emma Harte série

< 7. díl

Po traumatickém zážitku utíká Marie z domova do Ameriky a jako žádaná modelka Em dobývá světová přehlídková mola. Stane se ikonou francouzského módního návrháře a po boku okouzlujícího herce Larrryho jí dřívější útrapy připadají jen jako mlhavá vzpomínka. Ale sled promyšlených útoků na její rodinu jí nedovolí před minulostí utéct. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Breaking the Rules , 2009

knihovniceS
04.09.2020 4 z 5

Série Emma Harte se mi moc líbí. První tři díly jsem přečetla rychle, další díly prokládám jinými knihami v čase čekání na pokračování. Jsem netrpělivá a díly čtu na přeskáčku (4. a 6. zatím nemám), pátý díl a nyní sedmý „Rodinný nepřítel“. Zjistila jsem, že to tak moc nevadí. I v ději je časový odstup – postavy přibývají i ubývají, děj ubíhá bez zvláštního napětí. Ale pozor, v poslední pětině knihy děj nabral spád a nemohla jsem se odtrhnout ... Nic neprozradím, komu se líbily předchozí části, doporučuji!

VeronikaM80
11.04.2017 5 z 5

Sága o rodu Harteových

helenkan
01.07.2015 2 z 5

Nijak zvlášť mě to nenadchlo.Jakoby bylo z každého předešlého dílu něco sebráno a upraveno do téhle knížky.

sabca
04.12.2013 4 z 5

Mně se naopak tato kniha moc líbila. Volně navázala na ságu rodiny Emmy Harte. Nechyběla tam láska ani napětí. Pokud někdo nečetl předešlé díly této sagy, tak se dá číst i samaostatně. Doporučuji

mumunka
15.01.2011 1 z 5

Nějak nevím co si o knize myslet... Přijde mi, že autorka psala, aby něco napsala... Příběh a děj mi přišel absurdní. Prokousala jsem se první polovinou knihy, neb jsem čekala, že už to snad chytne nějakou tu zápletku a spád, ale bohužel... Zbytek knihy už jsem pouze dolistovala... Pro mě zatím nejhorší kniha, kterou jsem od téhle autorky četla.