Řek na Manhattanu / Umění zapomínat

Řek na Manhattanu / Umění zapomínat https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360223/bmid_rek-na-manhattanu-umeni-zapominat-ZmW-360223.jpg 3 5 1

Řek na Manhattanu Apollo měl jméno jako bůh, ale nenávidět uměl jako ďábel. A netajil se tím, že jeho cílem je zničit nevlastního otce, muže, který ho zradil. Bohužel na palebné čáře mezi nimi zůstala stát Elle. Žena, která za nic nemohla, žena, jejímž prostřednictvím se Apollo rozhodl zasadit svému protivníkovi poslední ránu. Elle byla totiž jeho dcera! A to, že Elle Apolla přitahovala, to, že on přitahoval ji, představovalo v jeho plánu jenom poslední mistrovský tah štětcem! Umění zapomínat (Vládcové ze Středomoří) I přes to, co se mezi nimi v minulosti stalo, se nakonec princezna Stella rozhodne přijmout nabídku krále Kostase, mladého vládce sousední Carnelie, a provdá se za něj. Ne, už do něj není zamilovaná, jako tomu bylo před deseti roky, a chápe, že on ji milovat nebude nikdy. Ale je to svazek, který může překonat všechno zlé, k čemu v minulosti došlo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Greek´s Nine-Month Redemption;Marrying Her Royal Enemy , 2016

vcielka
16.02.2020 3 z 5

Rek na Manhattanu: pacilo sa mi to. Velmi velmi na zaciatku. V strede menej a koniec vobec. Koniec uz bolo pre mna uz len zbytocne a prilis sladucke vykecavanie sa ako sa vsetci miluju bez akcie. Prizn sa, ze mi polka ich vyznani kamsi unikla a len s premahanim som sa snazila sustredit na docitanie. Sle tak 3,5-4 hviezdy to malo
Umeni zapominat: Strasna nuda. Ziadne iskrenie som necitila z pribehu. Tahalo sa to. Jediny zaujimavy bol mozno Kostas ale aj to len preto, ze bol vykresleny ako nadmuz. Inak cela knizka je len o prekecani sa z vlastnych mindrakov do idealneho konca. Taka 1 hviezda

Autoři knihy

Jennifer Hayward