Prvá dáma

Prvá dáma https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143136/bmid_prva-dama-A0P-143136.jpg 4 25 5

Wynette, Texas série

< 4. díl

Nealy, krásna vdova po prezidentovi Spojených štátov, tajne uniká z Bieleho domu, lebo chce byť aspoň pár dní sama a žiť ako obyčajný človek. Potrebuje na to len perfektné prestrojenie a trochu odvahy. Zatiaľ čo po nej celá krajina pátra, Nealy stretne zvodného muža, ktorý má tiež svoje dobre strážené tajomstvo. Spolu sa vydajú na dobrodružnú cestu, od ktorej každý z nich očakáva naplnenie svojho sna.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

First Lady , 2000

bezzink
15.02.2017 5 z 5

Tato spisovatelka je moje krevni skupina :) V teto knize bylo mene vtipu, ale zase se to vykompenzovalo vice city, pokud se tyka deti, ktere tomu dodaly stavu. Jinak laskova linie mela takovy ten klasicky vyvoj, ovsem kulisy byly nevsedni. Celkove mi to zkratka sedlo. Plny pocet!

Asi se budu muset pustit do knih v anglictine, protoze tech 8 knizek v cestine ci slovenstine, s tim, ze nektere uz clovek dnes ani pomalu nesezene, to mi vazne nestaci. Vzhledem k tomu, ze knih napsala Susan nekolik desitek!

janesy
26.05.2016 4 z 5

Slovenština mi pranic nevadí,kniha se mi četla dobře, ale už nebyla tak skvělá, jako předchozí díly. Trochu moc přitažené za vlasy....

EvaSupovic
17.03.2016 5 z 5

Dávám plný počet, ale musím říct, že mě tato kniha od autorky bavila nejméně....neměla až takový náboj a spád, jako jiné její díla

fidáš
18.03.2014 5 z 5

Četla se krásně, ale bohužel v češtině dosud nevyšla. Musela jsem oprášit slovenštinu.

Carrissa
10.02.2013 4 z 5

Celou dobu jsem se nemohla zbavit pocitu, že čtu Sandru Brown bez krimi zápletky. SEP obyčejně do knih nacpe mnohem víc humoru a vtipných situací, to mi bohužel tady chybělo (něco bylo, ale málo). Je možné, že mi ty vtípky unikaly kvůli slovenštině (v češtině kniha nevyšla). Občasné politické řeči mě nesmírně bavily, stejně jako postupný vývoj dětí. Vzít 1 hvězdičku mě definitivně přesvědčil epilog, který ten sladký konec až příliš přesladil. Nicméně Susaniným fanynkám bych se nebála doporučit.

2005  87%Chci jen dítě
2008  83%Rozený svůdce