Prodloužená jízda

Prodloužená jízda https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402847/mid_prodlouzena-jizda-ZbQ-402847.jpg 4 107 45

Život je jízda! Známý český herec Václav Kopta s lehkostí a nadhledem vzpomíná na vlastní dospívání, na příhody z branže i rodinného života. Humorné vyprávění zavede čtenáře nejen do kraje autorova dětství, na pražskou Hanspaulku a do Libochovic, ale také do Berlína, na Rujánu nebo do jižních Čech.

lenkaabooks
09.07.2019 4 z 5

Pan Kopta je mile sebeironický hypochondr, který krásnou češtinou popsal pár úsměvných příběhů ze svého života. Těším se na jeho další knihu :-)

Ivuska.09
25.06.2019

Václava Koptu mám moc ráda, takže jsem se na jeho příběhy opravdu těšila. A nezklamal mě. Ačkoli bych tuto kraťoučkou knížku zvládla přečíst za dvě hodinky, pěkně jsem si ji kouskovala a užívala. Celou dobu jsem při čtení v hlavě slyšela jeho hlas - mám dojem, že mi veškeré povídky sám vyprávěl. Myslím, že tato knížka by byla opravdu skvělá v audio verzi (samozřejmě načtená panem Koptou). A souhlasím s tím, že krásně pracuje s češtinou.

Jájinka
22.06.2019 3 z 5

Těšila jsem se na "autobusové příhody", ale i bez nich to bylo hezké a přečtené za odpoledne.

hapac
21.05.2019 3 z 5

Tak čekala jsem také, že se budu více smát, ale jinak to bylo takové milé a úsměvné.

Aleen
24.04.2019 5 z 5

Děkuji panu Koptovi za ukázku práce s jazykem. Takovou péči si ta naše krásná čeština ještě neužila snad v žádné z knih, které jsem doposud četla! Chtěla jsem ubrat hvězdičku, protože se mi dostalo spíše takového jemně úsměvného vyprávění, zatímco jsem čekala opravdu velkou bžundu. Nicméně za tu hru se slovy bych potřebovala jednu hvězdu navíc přidat. Pobavila jsem se a ještě tu svou "anglikanismy" bolavou dušičku trochu potěšila.

humor česká literatura vzpomínky

Václav Kopta