Prodloužená jízda

Prodloužená jízda https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402847/mid_prodlouzena-jizda-ZbQ-402847.jpg 4 107 45

Život je jízda! Známý český herec Václav Kopta s lehkostí a nadhledem vzpomíná na vlastní dospívání, na příhody z branže i rodinného života. Humorné vyprávění zavede čtenáře nejen do kraje autorova dětství, na pražskou Hanspaulku a do Libochovic, ale také do Berlína, na Rujánu nebo do jižních Čech.

jitka7326
04.11.2020 5 z 5

Málokdy se u knížky směju. U téhle skoro pořád.

Lenka339
05.06.2020 5 z 5

Milé a úsměvné čtení. Jen škoda, že je tak krátké. Už se těším na další knihy. Při čtení jsem "slyšela" a před sebou "viděla" Václava Koptu. To se mi stávalo u knížek pana Nepila. Také musím ocenit moc pěknou češtinu.
Pan Kopta byl ve filmu Sněženky a machři naším dívčím idolem. Moje třída na gymnáziu byla v době premiéry tohoto filmu skoro ve stejném věku, měli jsme stejně mladou třídní i některé podobné zážitky.

Jirinamac
10.02.2020 3 z 5

Knížka je úsměvná, příjemné čtení, ale žádná řechtanda to není. Václava Koptu mám ráda a určitě by mě bavila víc jako audio v jeho podání.

Janniska
03.02.2020 5 z 5

Svěží a vtipné vypravění zážitků ze života jednoho herce.Tak bych to Popsala.Příjemná,nenáročná oddychovka na odpoledne.

pavpaz
25.01.2020 5 z 5

Hezké čtení, úsměvné.

PetraN17
23.12.2019 5 z 5

Tady jsem se vážně pěkně pobavila :))
Vítané zpestření

bruntal
21.12.2019 4 z 5

Odlehčené, zábavné a velmi vtipné vyprávění.

attila1
17.12.2019 5 z 5

Úžasná knížka. Jsem se nasmála. Těším se na další knížku od pana Kopty.

kuky921
16.12.2019 3 z 5

Vyprávění ze života, někdy více, někdy méně úsměvné. Povídky Prodloužená jízda a Hovnocuc jsou nejlepší.

jasmína
27.11.2019 5 z 5

Povedené humorné vyprávění ze života rodiny a kamarádů Václava Kopty.

knih.sasa
25.10.2019 3 z 5

Útlá knížečka, čekala jsem humornější tón nebo způsob vyprávění. Pravda je, že je to vážně ze života a život někdy není nic humorného ani s odstupem času. Četlo se to dobře, ale příběhy mě vcelku nezaujaly a někdy mi ani nepřišly vtipné. Opět další kniha, kterou jsem letos nedočetla. Pro fanoušky autora, kterého baví i jeho Kopta show a zároveň povídky, bych řekla, že je to vhodná četba o dokázali by ji ocenit.

xmilek
03.10.2019 5 z 5

Malé nahlédnutí do života Václava Kopty a jeho rodiny. Vybrané historky jsou úsměvné a hlavně uvěřitelné. Škoda jen, že ta jízda byla tak krátká. Rozhodně si rád přečtu další příběhy z jeho vzpomínek...

soupik2012
30.09.2019 5 z 5

Pana Koptu jsem prvně důkladně poznala, až díky pořadu Všechnopárty. A byl to jeden z nevětších zážitků, co se hostů tohoto mého oblíbeného pořadu týká. Proto jsem zajásala, když jsem zjistila, že se chystá k vydání audiokniha jeho příběhů. A kniha mě rozhodně nezklamala. Dostalo se mi mírou vrchovatou přesně takového humoru, který nám dal pan Kopta ochutnat již ve zmiňovaném pořadu. Všechny povídky v této útlé knížečce jsou hodně dobré, některé potom vynikající. A v podání pana autora? Co dodat, snad jenom škoda, že těch stránek a příběhů bylo tak málo.

Taralcielle
01.09.2019 5 z 5

Mám moc ráda historky pana Kopty, proto jsem nemohla odolat... Skvělé čtení v útlé knížečce, až mi přišlo líto, že tak brzo skončila, četla bych klidně dál! Moc pěkné, vtipné a milé :-) Smála jsem se od fekální historky s hovnocucem až do konce :-D

Knižní střípky
28.08.2019 4 z 5

Jelikož mám moc ráda herce Václava Koptu, nemohla jsem si nepřečíst tuto jeho útlou knihu vzpomínek a veselých příhod z jeho života. A dostala jsem od ní přesně to, co jsem čekala. Strávila jsem s ní pár hezkých úsměvných chvilek a jejího autora jsem měla cenou dobu před očima, o to více byla kniha autentičtější.

Hanin
28.08.2019 5 z 5

Dlouho jsem si chtěla přečíst knížku, u které se nebudu jen uculovat, ale opravdu srdečně smát. Prodloužená jízda mi přání splnila vrchovatě. Pan Kopta je vynikající vypravěč.

Doufám, že se mi do rukou dostane audiokniha, v podání autora bude určitě skvělá.

Akťavs
20.08.2019

Lehké odpočinkové čtení na léto, nejlepší kapitola je Prodloužená jízda...., po delší době jsem se smála nahlas

VěraČamková
25.07.2019 4 z 5

Dobře jsem se pobavila, oddechové prázdninové čtení, kniha splnila to, co jsem od ní čekala ... Jen škoda, že byla tak tenoučká.

alnahu
24.07.2019 3 z 5

Krátká kniha příběhů a vzpomínek z hereckého prostředí i života od tohoto oblíbeného herce se četli dobře.

Mufka
15.07.2019 5 z 5

K mé lítosti je to kniha, kterou jsem přečetla velmi rychle. Ale tak upřímně a nahlas jsem se už dlouho nezasmála, jako u téhle útlé knížečky. Rozhodně stojí za přečtení a snad se mi objeví také doma, protože jsem přesvědčena, že jeho vyprávění se budu smát tolikrát, kolikrát si ho přečtu.

humor česká literatura vzpomínky

Václav Kopta