Ztracené dcery

Ztracené dcery https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395596/bmid_ztracene-dcery-Tck-395596.jpg 4 131 44

Případy z Lincolnshire série

Druhá kniha napínavé kriminální série z anglického Lincolnshire ve stylu Případů Kim Stoneové. Na večírek odejdou dvě dívky – jedna se najde zdrogovaná a polomrtvá, druhou prý kdosi z párty odvlekl. Mezitím je na opuštěné pláži nalezeno tělo další dívky. Nesouvisí to vše se zmizením holčičky před téměř deseti lety, případem, který nebyl nikdy objasněn? Detektivové Rowan Jackman a Marie Evansová během pátrání narazí nejen na nelegální klub, který řídí podezřelá skupina lidí, a chátrající bývalé sanatorium Windrush, jež se zdá plné temných tajemství, ale také na hranice svých možností…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Their Lost Daughters , 2017

Dashik
30.01.2021 5 z 5

Tak tohle byl jiný šálek kávy, než první díl série. Toto se mi opravdu hodně líbilo. Zamotaný mi to přišlo dost, ale zase ne tolik, aby člověk ztrácel nit. Napínavý děj od začátku do konce. Jestli budou i ostatní díly v tomto duchu, tak se moc těším na pokračování.

evik_svistik
30.01.2021 5 z 5

Mnohem lepší než první díl, tohle se povedlo, detektivka se slušnou úrovní a napětím.

PetraCy
27.01.2021 5 z 5

Velmi dobře se četla, napínavé, dobře vybrané prostředí, skvělý tým...

Zoy
04.07.2020 5 z 5

Kniha byla skvělá, líbí se mi přístup hlavních vyšetřovatelů a jejich týmů. Četla se sama, byla plná tajemství a překvapení

Peslik
12.05.2020 4 z 5

První díl mi nějak unikl tak nemůžu porovnat :D , ale až na velkou zásobu jmen, ve které jsem se chvilku ztrácela, to bylo slušné.

knihomolkadorfa
12.04.2020 4 z 5

Příjemná parta vyšetřovatelů, trochu tajemna, docela dost postav i mrtvol a překvapivý konec. Od knížky jsem nic moc nečekala, ale nebyla špatná.

Kamilajznik
27.03.2020 4 z 5

Přišlo mi to lepší jak první díl, asi i napínavější, ale přesto mi tam něco chybělo...

ArwenAragorn
20.03.2020 3 z 5

Ale jo, šlo to. Nejdřív mě to moc nebavilo, ale jak se narazí na Windrush, začne to být zajímavé. Rozuzlení je nečekané.
Jenom nechápu, proč je na přebale psáno, že to je ve stylu Kim Stoneové. Proto, že Marie jezdí na motorce?

veronika3141
06.12.2019 4 z 5

Zacatek knihy mi prisel prilis tahly a nezajimavy,musela jsem se premlouvat cist dal,ale rozuzleni bylo zajimave.

veveronka
25.11.2019 5 z 5

Napinave.Rowan a Marie jsou super tym.A to rozuzleni jsem necekala

ZetHolda
15.11.2019 3 z 5

Zajímavé téma, sympatičtí vyšetřovatelé, ale také pozvolný děj bez zásadních zvratů a překvapení. Přišlo mi, že původní myšlenka nočního klubu nebyla dokončená a ***** spoiler ****** tak nějak odnikud se začalo řešit "sanatorium". Konec mi zůstal otevřený, bez uceleného závěru.

Ondra_P
14.11.2019 4 z 5

Povedený krimi thriller, se sympatickou hlavní dvojicí i zbytkem týmu. Příběh je komplikovaný (řeší se více případů najednou) tak, aby byl zajímavý a zároveň nebyl matoucí. Čtení jsem si užil :-)

konicekbily
13.11.2019 3 z 5

Příliš složitá zápletka se mi těžko popisuje - abych něco nevyzradil. Autorka navíc podle mne uměle natahuje děj nadbytečnou konverzací uvnitř vyšetřovacího týmu. Závěrem je vše objasněno - tam se nedá nic vytknout. Mrtvol je v díle poměrně hodně - pro silnější nátury. Průměr!

michaelaaa5
09.11.2019 5 z 5

Napínavá detektivka, parta sympatických detektivů odkrývá tajný klub i dávná tajemství v sanatoriu na Windrushi..

JustWomen
19.08.2019 5 z 5

Podle hodnocení jsem moc nečekala a tak jsem byla příjemně překvapena. Bylo to napínavé, čtivé, sympatická skupina detektivů, dlouho jsem nechápala spojitosti, ale vše do sebe skvělě zapadlo. Ke konci jsem po dlouhé době měla ten schizofrenní pocit, že už chci vědět, jak to dopadne a zároveň bych ještě chtěla číst dál. Doporučuji.

SilvieSisinka
09.08.2019 4 z 5

Napnuta jak struna na kytaře. Kniha se mě velice líbila.

sabca
10.07.2019 5 z 5

Kniha pěkná, napínavá od začátku až do konce. Budu se také těšit na další díly této autorky pokud něco napíše. Doporučuji

Nickyheat
08.06.2019 5 z 5

Dlouho jsem nečetla takovou knihu, u které bych byla přikována a zvědavá, jak to dopadne. Strhující děj, zápletka... prostě úplně všechno

hanap
26.05.2019 4 z 5

Kniha se mě líbila, měla vcelku spád. Parta detektivů sympatická. Vrah potrestán.

Heluše852
30.04.2019 5 z 5

Čtivá, pěkná knížka. Pokud autorka napíše další, určitě si jí přečtu.

Anglie kriminální thrillery

Joy Ellis