Princ pouště

Princ pouště https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123278/bmid_princ-pouste-123278.jpg 3 26 4

Šejkova arabská noc série

Jedna jediná horká noc strávená v zaránském království zanechala v půvabné Angličance Gwyneth pochybnosti a nepokojný žár: opravdu ji strávila ve společnosti úplně cizího muže? Opravdu s ním prožila divoké uspokojení? A to netuší, že oním mužem byl sám panovník šejk Tárik bin Salad... Ví ale, že nechce, aby vše skončilo jedinou nocí!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Prince of the Desert , 2006

LilluLong
01.04.2021 3 z 5

Ale dalo sa :) uvidím co prinesie další diel,u mna teraz len 3*

Evitsa
30.04.2019 1 z 5

Mě tahle série od autorky připadá jak autonehoda,člověk ví,že je to hrozné,ale stejnak se musí dívat!
Každý díl má úplně stejný děj,ONA panna (ZASE) ve 26ti letech,ON nevěří (ZASE) ani slovo co ona řekne a OBA si nesou "trauma z děství".
Ještě že knihy nepíše podle pravdy,protože by autorka dlouho hledala hrdiny této série a asi by ani nenapsala žádnou knihu :-)
Dávám 1* za odvahu a odcházím od "nehody" a doufám,že se už neotočím na zpět,protože by to byla ztráta času!

DUNIKO
19.04.2017 5 z 5

Nebylo to úplně špatné.

Shakespeare
11.05.2012

jeden omyl, jedna chyba a vše se stalo tak rychle, ale vášeň a zejména láska je neskutečná

harlekýnky

Penny Jordan (p)