Příliš tenkej led

Příliš tenkej led https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/9214/bmid_prilis-tenkej-led-yEp-9214.jpg 4 189 64

Lucie se snaží vyrovnat se smrtí své milované sestry Dity, která za podivných okolností spáchala sebevraždu utopila se daleko od domova, ve městě, se kterým neměla nic společného. Lucie pochybuje, že se Dita zabila sama, ráda by dokázala, že se jednalo o nešťastnou náhodu. Když pak objeví sestřin deník a kdosi neznámý jí tajně přinese sestřiny osobní věci, její nedůvěra získá téměř hmatatelný rozměr Lucie se na vlastní pěst pustí do pátrání. S překvapením zjišťuje, že toho o sestřině minulosti věděla velmi málo. Také netuší, že jí samotné půjde o život...... celý text

andream
02.03.2020 2 z 5

Za mě spíš románek než detektivka, ale číst se to dalo a docela mě to i bavilo. Taková nenáročná jednohubka. Za přečtení myslím stojí.

Kerberos
22.01.2020 4 z 5

Dobrá česká detektivka,která napíná čtenáře až do konce.Autorka mě dostala,podezírala jsem někoho jiného .

MamaKnihomolka
01.01.2020 5 z 5

Za mě jedno velký WOW. Pořádně jsem nic od českého autora nečetla a toto byla výborná volba na začátek. Rozhodně poutavý, čtivý příběh s rozuzlením na samém konci. Začínají mě bavit tyto detektivky, kde není policie, ale postava pátrá na vlastní pěst. Už sháním od autorky další knihy

borupet
20.10.2019 3 z 5

Čtivá detektivka od české autorky, líbila se mi, snadné čtení, poutavé.

konicekbily
11.09.2019 4 z 5

Autorka pokračuje ve stylu Sandry Brown a jako velká znalkyně rodinných vztahů nechává vyniknout jednotlivé postavy v krizové situaci tří sirotků, kdy záhadně zemřela jejich matka. Originální zápletka je v závěru dobře dotažena do konce.

monika4478
09.09.2019 5 z 5

Pěkně napsaná a napínavá knížka. Dobře se čte a v tomto podzimním počasí je to pohodovka.

martina9827
07.09.2019 3 z 5

Taková oddychová četba, nic náročného na čtení. Ke konci to mělo spád a zajímavý závěr.

janina66
25.07.2019 4 z 5

Velice čtivá detektivka. Příběh se mi líbil. Skoro jsem ji přečetla celou za jeden den, jako oddychovku, u vody.

orinka3
23.07.2019 1 z 5

Čtení pro nenáročné. Spíš červená knihovna. Za vlasy přitažené rodinné vztahy, Lucie - komická samozvaná vyšetřovatelka. Vždyť neuměla vyšetřit ani toho svýho Jardu:). Pořád jsem čekala, kdy přijde nějaké napětí, a ono nikde. Závěrečná scéna, kdy má dojít k odhalení vraha, má do proslulých shrnujících scén A. Christie sakra daleko - aspoň je ale poznat, kde to autorka vzala. Nazvat to detektivkou je příliš odvážné, je to jen taková vymyšlenost pro paní a dívky.

Tevik
30.06.2019 5 z 5

Velmi podařená detektivka, lehce se čte, má spád a do konce knížky tipujete kdo je vrah, jestli opravdu nějaký je..........

zdehan
28.06.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila mužu doporučit.

domihruzkova
13.06.2019 4 z 5

Vůbec to nebylo špatné :)

Lenoulinka
12.05.2019 4 z 5

Na to že to byla detektivka od české autorky, tak to nebylo špatné čtení. Bylo to čtivé, mělo to spád, bez zbytečné omáčky. Jednohubka na jedno odpoledne.

Danago
05.05.2019 1 z 5

Mě bohužel kniha neoslovila. Postavy mi byly nesympatické. A kniha mě nebavila.

ladyka
29.04.2019 5 z 5

Milé překvapení od české autorky. Taková příjemná oddychovka,která může směle konkurovat některým zahraničním autorům. Do půlky jsem četla téměř jedním dechem, autorka velmi věrohodně vykrelila krizi a osamělost ženy na třetí mateřské dovolené. Druhá půlka se mi sice zdála lehce natažená a příliš nového se tam nedělo, ale i tak dávám slabších 5 * a zkusím ještě nějakou autorčinu knížku.

petula22
01.04.2019 3 z 5

Pěkná detektivka, taková oddechovka...

klarence
20.03.2019 2 z 5

po severských detektivkách, příjemné čtení na oddech

Toňula
05.03.2019 3 z 5

Opět čtivý příběh, docela napínavý děj, jen ten závěr trochu přitažený za vlasy a překombinovaný, ale celkově solidní česká detektivka.

Majda758
24.02.2019

Zajímavá detektivka. Mám ráda české, hlavně mě tam těší ta česká jména. Není to žádný krvák, ale je napínavá. A vrah byl někdo jiný než jsem tipovala, to mě vážně potěšilo. Doporučuji si přečíst a já si s chutí přečtu další knihu od této autorky.

alva1
09.02.2019 4 z 5

Pěkná česká detektivka. Ačkoliv mne při čtení napadalo, kdo by mohl být vrah, závěr byl úplně jiný.