Poslední noc v Château Marmont ekniha

Od autorky světového bestselleru Ďábel nosí Pradu Brooke ráda četla fantastický plátek Last Night, zaměřený na drby o celebritách. Ale jenom do té doby, než se její manželství stalo hlavní zprávou týdne. K oduševnělému a tajemnému Julianu Alterovi to Brooke přitahovalo od chvíle, kdy ho v jednom temném baru v East Village poprvé slyšela zpívat Hallelujah. Teď, po pěti letech manželství, Brooke pendluje mezi dvěma zaměstnáními – jako odbornice na výživu v New York University Hospital a jako konzultantka na dívčí škole v Upper East Side, kde se dívky se stravovacími poruchami nekontrolovatelně cpou – aby manželovi pomohla splnit sen o tom, že prorazí v hudebním světě. Když Julian po letech hraní v Manhattanských klubech a po těžké práci stážisty v různých vydavatelstvích konečně podepíše smlouvu se Sony, začíná to vypadat dobře. I když mu nikdo neslibuje, že se jeho album vůbec někdy dostane do vysílání, Julian stejně tráví v nahrávacím studiu dlouhé hodiny. To všechno se změní poté, kdy je Julian požádán, aby vystoupil v show Tonight s Jayem Lenem – a doslova přes noc je katapultován ke slávě. Téměř denně se naskýtají nové možnosti – nový značkový šatník, šňůra s Maroon 5, dokonce i vystoupení na Grammy. Nově získaná sláva je napřed zábavná – kdo by nechtěl bydlet v hotelu Chateau Marmont nebo navštívit natáčení jednoho z nejoblíbenějších televizních pořadů? Přesto se ale zdá, že je Brookin sladký manžel – stejný muž, který neumí ovládat teplou vodu ve sprše a který nosí ponožky do postele – čím dál víc nepřítomný, a to i za těch vzácných večerů, kdy jsou doma spolu. Když se zprávy o Brooke a Julianovi dostanou až na stránky bulvárních časopisů, začíná o správnosti svého manželství pochybovat, až je nakonec nucena najít kompromis mezi tím, co si myslí, že chce, a co skutečně potřebuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/155535/posledni-noc-v-ch-teau-marmont-155535.jpg 3.338
Vydáno (ekniha), Baronet

Last Night at Chateau Marmont

Kniha Poslední noc v Château Marmont

Ivinka.S
08.08.2018

Začátek je nic moc, ale stojí za to vydržet. Brook jsme si nakonec oblíbila a prožívala vše s ní.

dzafik
20.09.2017

Docela roztahany zacatek,trochu trvalo se zacist. Ale nakonec je to takova dobra oddychovka do postele..

1casper
05.11.2016

Oddechovka, tak na léto na dovolenou.

janesy
26.01.2016

Nápad OK, jen by to chtělo trochu větší spád, místy byl děj moc rozvláčný, takže jsem přeskakovala co 10 i více stran. Jak píší ostatní-oddechovka na pláž, či k bazénu :)

helenkan
25.01.2016

Ze začátku trochu nudný a zdlouhavý.Pak se to přece jen trochu rozjelo,ale dávám jen za dvě.

WerušBeruš
03.08.2015

Takový slaďáček pro odpočinek. Doporučuji pro ty, kteří mají rádi nenáročnou četbu. Je to klasická ukázka beletrie pro romantičky - těžké začátky, sláva, problémy v ráji, těžké časy a pak happy end. Knížka do busu, na cesty či na pláž.

JanaDobby
17.08.2014

Tak tohle mi přišla zatím její nejhorší kniha, už neměla takový náboj jako ostatní , ani jsem ji nedočetla jak mě nudila.

nillin1
18.12.2013

Manzelka cetla v nemocnici, ke konci pry lepsi, jinak slabsi prumer...

Lauren Weisberger
americká, 1977