Hlouběji do PODZEMÍ ekniha

Záhadné PODZEMÍ odhaluje nová hrozivá tajemství! Tam, kde se Will nachází právě teď, by nechtěl být nikdo z nás. Důlním vlakem proniká hlouběji do útrob Země, kde se svým bratrem Calem a kamarádem Chesterem pokračuje v pátrání po zmizelém otci. Na vlastní kůži zjišťují, že v neznámých Hlubinách číhá nebezpečí doslova na každém kroku. Prchají před krutými Styxy vedenými Rebeccou, kteří se co nevidět chystají spustit svůj dlouhodobý plán s nedozírnými následky pro všechny lidi na Povrchu... Nenechte si ujít světový bestseller, který zná již celý svět!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114497/hloubeji-do-podzemi-114497.jpg 4.3525

Podzemí 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: (ekniha), Fragment (ČR)

Deeper, 2008

Kniha Hlouběji do PODZEMÍ

Jellus

Je to vlastne jen takova chujovina.... Absurdni hlavni hrdinove, absurdni dej, mista, veci.... Proste vezmete testoviny, pizzu, zmrzlinu, jogurt, okurku, hranolky a hodite do mixeru a neco z toho vyleze a to je tahle serie nekolika knih... Vazne je to chujovina, ale na cteni do busu/letadla/kanoe/raketoplanu je to dobry...

DominaCZ

Moc přehnané, nahuštěné a přitom o ničem, divný hlášky typu TĚLESNÝ POČITEK (?) a prostě ne, tohle bylo celý prázdný a o ničem.
Uplně nejvíc mě štve, že to mají vést dvě děcka ve věku DVANÁCTI LET a velet celým gardám vojsk a ti se před něma klaní.
PROBOHA PROSTĚ !!!!!!!!!
SPoILER: Cala mi líta nebylo, neměl tam vlastně roli a jen obtěžoval.

Lionis
15.11.2020

Celá série má rozhodně zajímavý příběh, který i když se místy lehce vleče(rozhodně ne často), mě nikdy nenechal, dát si od něj pauzu.
První díl byl za mě jako u většiny sérií, člověk se do něj musí prostě dostat. Pokud se tak neděje, tak za mě příběh nemá hloubku, tady jsem se vžívat musel, a tak to mám rád.
Druhý díl začíná nabírat na obrátkách a děj se prohlubuje, zvětšuje a stává se z toho pravý fantasy román.
Třetí díl je na tom za mě velmi podobně jak druhý.
V posledním díle se však nestalo nikdy, že by se příběh vlekl. Spíše naopak, někdy toho bylo tak hodně, že to člověk při prvním čtení plně "nepojmul", čemuž přispěla na mě až moc scifi atmosféra a "vrchní děj" , musel jsem se párkrát vrátit, abych pojmul i vše, co se skrývalo pod ním, což mě však rozhodně nevadilo.
Za mě doporučuji a jako u většiny sérií které jsem přečetl a které mě bavili, mě nejvíc naštvalo to, že to nemá další pokračování. Tak to za mě má být, chtít víc a to se v případě této série stalo.
Dávám tedy 4/5, kdyb šlo čtyři a půl, tak dám čtyři a půl, kdyby čtyři a třičtvrtě, dám čtyři a třičtvrtě, prakticky nic nemůže mít za mě 100%, ale rozhodně hodnotím kladně.

Luigi1
20.05.2020

Nevím co dodat super

StarPopcorn
29.04.2020

Skvělé pokračování, děj nepustí

LukyWood
02.01.2020

Skvělé pokračování prvního dílu. Po přečtení jedničky jsem si myslel že to bude trilogie. A pak kouknu a zjistím že dílů je šest. Příjemné překvapení. Už se těším až si přečtu další díly.

Shinju
29.09.2019

Další díl přečtený. Je to prostě super čtení. :)

KanWay
19.09.2019

Knížku jsem začal číst před lety a teprve před dvěma týdny jsem se k ní vrátil. Jakmile jsem ji začal číst, nešlo se odtrhnout a dneska čtu již šestý díl. To je opravdu šíleně napínavé, i pro budoucího učitele češtiny, jenž by "měl" označovat podobnou literaturu jako brak. No co... jsem snílek a nestydím se za to :D