Podvedený vojvoda

Očarujúca regentská romanca obľúbenej autorky. Violet Brantfordová odjakživa túžila po Adrianovi Winterovi, vojvodovi z Raeburnu, ibaže on sa rozhodol oženiť s jej dvojičkou Jeannette. Keď sa však Jeannette tesne pred obradom rozhodne, že sa za Adriana nevydá, Violet odvážne vykročí uličkou k oltáru namiesto nej. Splní sa jej tak najtajnejší sen, no život vojvodkyne nie je ľahký a navyše musí neustále tajiť svoju skutočnú totožnosť... Adrian sa nazdáva, že vie, s kým sa oženil. Jeannette je síce trochu vrtkavá a sebecká, ale bude z nej dokonalá manželka vojvodu. Manželstvo z rozumu napokon prinesie vojvodovi viac, než očakával: láskavá manželka ho prekvapuje na každom kroku. A hoci nikdy nemal v úmysle zaľúbiť sa, Violet v prestrojení si rýchlo získava jeho srdce......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/295138/podvedeny-vojvoda-z8E-295138.jpg 4.517

Trap Trilogy (1.)

The Husband Trap

Vydáno:, Slovenský spisovateľ

karamelka57

tak toto bol super príbeh. Na konci som bola v takom napätí, až som sa pristihla v kŕči :) Kniha ma však naplno pohltila až v polovici, prvá polovica bola viac menej o úvahach Violet a strachu, že už ju odhalili, inak sa nič nedialo, nikto nemal ani štipku podozrenia a už mi to aj začínalo vadiť... našťastie na scénu nastúpil Adrianov brat a príbeh sa rozbehol. Odporúčam!!!!

vcielka
31.12.2017

Pacilo sa. Viac by som mozno potrapila hlavneho hrdinu pri hladani odhodenej manzelky, ale inak to bolo fajn. Pohodove citanie na dlhe zimne vecery :)