Dobrodružství rodiny Smolíkovy

Dobrodružství rodiny Smolíkovy https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47863/mid_dobrodruzstvi-rodiny-smolikovy-64e372f3c505c.jpg 4 44 8

Mírně potrhlá rodina se přestěhovala z televizní obrazovky do knížky! Hlavou rodiny je Pepa Smolík, kterého ale neposlouchá ani neposedný pes Zorro. Vše vlastně řídí energetická manželka Gábi. Nesmíme zapomenout na puberťačku Týnu s její kočkou Mafií a vynálezce Ládínka. Právě díky němu zažije rodina spoustu neuvěřitelných příhod, protože se mu podaří navázat spojení se světem budoucnosti ...... celý text

Literatura světová Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Mézga család , 2005

Lusa
24.10.2022 4 z 5

Díky čtenářské výzvě jsem se mohla vrátit do dětství a světe div se ještě jsem si některé pasáže i pamatovala. No a pochod Smolíků mi i nadále zni v hlavě.

1v8na
03.08.2022 5 z 5

Jde o oddechové čten, díky kterému jsem se vrátila do svého dětství. Pokud si chcete spravit náladu a pobavit se a zasmát se, pak je rodina Smolíkova je super čtení.

jaja1989
02.07.2018 odpad!

Je to seriál mého dětství, ale kniha mi přišla nudná a vůbec nebyla vtipná jako si pamatuju.

kuba2006
29.08.2016 5 z 5

Smolíky jsem dříve neznal ale, jednou mi mamka doporučila si je přečíst A. rozhodně jsem nelitoval dost jsem se pobavil.Smolíky doporučuji každému kdo rád čte a kdo se rád pobaví.

Fantýna
26.03.2016 5 z 5

Všechny příběhy jsou z polského seriálu o rodině Smolíkovi. Jakmile jsem zjistila, že existuje knížka, tak jsem se po ní vrhla. Jednotlivé příběhy jsem si přečetla několikrát, a musím říct, že se mi líbily. Některé se mi líbily více, jiné méně.

Dep8
03.01.2013 1 z 5

Vlastně mě celá kniha strašně nudila...

TessDragon
24.09.2012 3 z 5

Smolíkovi, kteří jsou více známí v televizi, ale i v knížce jsou úžasní.

polono
10.01.2011 5 z 5

Kniha, která pobaví v každém věku, já ji mám hodně ráda :)

Béla Rigó
maďarská, 1942 - 2017