Pod povrchem

Pod povrchem https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296113/bmid_pod-povrchem-lrd-296113.jpg 3 54 26

Na první pohled dokonalá rodina - bohatý podnikatel Michael, jeho krásná žena Claire a jejich sedmnáctiletý talentovaný syn Nicholas. Jenomže idyla bere za své ve chvíli, kdy se Nicholas předávkuje drogami a upadne do kómatu a Michael, kvůli němuž se Claire vzdala vlastní kariéry, chce svou ženu opustit. Jenomže Claire v tomto případě není oběť - Nicholas ji načapal při nevěře a Michael ji chce opustit ze stejného důvodu. Nic ovšem není tak tak černobílého, jak se může zdát. Claire odmítne nést celou vinu a svému muži se postaví. Krom černého svědomí, pochybností o životě, o sobě a Michaelovi má totiž navíc také neutuchající vůli. A najednou se začnou z minulosti vynořovat tajemství, která měla raději zůstat zapomenuta… Vynikající psychologické rodinné drama Pod povrchem je debutovým románem Američanky Stacy Robinsonové.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Surface , 2015

Hella
21.02.2017 2 z 5

Průměrná kniha, nic k čemu by se člověk vracel opakovaně. A lépe než Topeti bych to určitě neřekla.

topeti
19.02.2017 1 z 5

Titul knihy, tedy podle mého názoru, slibuje psychologii, skrytá tajemství, kostlivce v rodových skříních... Jedná se spíše o sondu do života nejvyšších vrstev americké smetánky... Nechci příliš spoilerovat, takže ano přihodí se tragédie, nějaké to tajemství se najde taky a psychologie ve smyslu - peníze vyřeší vše. Nicméně nezdolná vůle mladého hrdiny zvítězí, no a rodiče mezitím trošku vymetou ty skříně a peněženky...

Safienka
18.01.2017 4 z 5

Mně se kniha líbila. Ač jsem si tu přečetla komentáře, že nic moc, tak já jsem si tam našla hned několik zajímavých věcí, o kterých je dobré občas zapřemýšlet. Mělo to místa, která nebyla tak čtivá, ale dalo se to. A vlastně jsem si to čtení i užívala.

jana3099
12.01.2017 3 z 5

Příběh jedné rodiny........sice zajímavý námět, ale psaný hodně rozvláčně a jsem vlastně ráda,že jsem knihu aspoň dočetla.

lupo
31.12.2016 3 z 5

Těšila jsem se na zajímavou zápletku a překvapivé rozuzlení, ale marně. Děj se od poloviny táhl.

JanaJane
20.12.2016 2 z 5

Moc jsem se na knihu těšila, ale zklamala. Anotace hlásá zajímavý příběh, ale děj je nějaký mrtvý. Na konci jsem čekala nějaké rozuzlení a vyvrcholení, ale kniha jen tak skončila. Škoda.

Autorovy knížky

2016  56%Pod povrchem