PinkMuffin@BerryBlue – Předmět: Zatoulaný e-mail

PinkMuffin@BerryBlue – Předmět: Zatoulaný e-mail https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44682/pinkmuffin-berryblue-44682.jpg 4 57 14

On si říká BerryBlue. Ona si říká PinkMuffin. On roznáší koláče a dorty v kavárně rodičů. Ona je rebelka z lepší společnosti. Ti dva nemají vůbec nic společného. Až jednoho dne přijde na adresu PinkMuffin omylem e-mail od BerryBlue a odstartuje smršť událostí. BerryBlue jde do vazby za špionáž v kosmetické laboratoři. PinkMuffin najme jednoho šíleného soukromého detektiva a s kufrem plným ponožek odletí do Anglie. A příběh začíná nabírat na obrátkách…... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

PinkMuffin@BerryBlue

Veronika33
11.04.2023 odpad!

Bolo mi jasné, že k vekovej hranici doporučenej pre túto knihu už ani zďaleka nepatrím, ale ako oddychovka by to mohlo byť fajn. Asi budem dosť kritická, ale nechápem ako toto môže niekto napísať a vydať, väčšiu hlúposť som asi nikdy nečítala. Farebné písmo tiež žiadna výhra, dosť rušivé. Jediná výhoda tejto knihy - počet strán. Strata času.

JmenujiSeZuzla
22.01.2021 1 z 5

Za normálních okolností bych po knize ani nesáhla. Zdědila jsem ji už dávno po kamarádce, která je už dávno po pubertě a potřebovala se knih zbavit.
Kniha na mě nepůsobila ani vizuálně rozhodně dobře. Barevný text, podivný název i obálka opravdu jakoby vypadla z nějakého dívčího časopisu typu Bravo a Popcorn.
Moc jsem od ní nečekala. Četla se ve výsledku dobře, ze začátku i docela dávala smysl a i přes hned prvotní klišé celého příběhu mi nic v zásadě nevadilo. V půlce se ale něho hodně divně zvrtlo a veškerá pointa příběhu šla do kopru, zmatenosti nabíraly na obrátkách až to vyvrcholilo do něčeho opravdu hodně prapodivného ???
Forma mailů byla docela pohodlná a nevidím problém v provedení, vidím problém v příběhu :D toto byl opravdu velký bizár. Asi už jsem vyrostla z připitomělých dívčích románů, ale toto mohou číst opravdu snad jen malé holčičky, co se teprve učí číst. Těm to snad vadit nebude.
Díky tomu vím, že kniha půjde zase o dům dál.

lepe80
21.06.2019 4 z 5

určitě zajímavá knížka, dobře zpracovaný příběh, který je napsán od počátku do konce ve formě zaslaných emailových zpráv mezi BerryBluem a PinkMuffinkou, takové pohodové čtení.

mia.com
02.06.2019 4 z 5

Opravdu šílená kniha, ale bavila. Oba autoři jsou mí oblíbení :)

janusss
27.12.2016 5 z 5

Jedna z nejvtipnějších knih, které jsem kdy četla!

stetty
04.10.2015 5 z 5

nádherná kniha ve které je skrytá pravda stačí ji jen nají a vše pochopit........
vše co dokáže chybně odeslaný e-mail

barleyfox
19.12.2014 4 z 5

Moc jsem se při čtení bavila a ta e-mailová forma psaní je fakt dobrá. Vřele doporučuji.

honeyhanny
30.09.2014 5 z 5

Skvělá oddechová knížka, nemusí se u ní moc přemýšlet a navíc je kniha psána formou e-mailů, takže pokud si chcete odpočinou od klasických kapitol, tak mohu jen doporučit :)

lusinka.9
02.11.2013 5 z 5

Tahle knížka je dost ulítla,ale v dobrym slova smyslu

AjťačkaTýnka
30.08.2013 5 z 5

Opravdu boží knížka :)
Samá legrace :)

kowalenska.m
27.02.2013 3 z 5

Taková neškodná blbůstka :)

giggle
18.12.2012 3 z 5

Na knížku jsem dostala tip coby na velmi vtipnou knížku. V knihovně byla v dětském oddělení, přesto jsem četla docela se zájmem, ale usmála se jen dvakrát a na závěr už mi to přišlo opravdu zdlouhavé a natahované. Možná pro mladší čtenáře, já se k ní vracet už nebudu.

Kristie-Sophi
01.07.2012 5 z 5

Tohle byla asi zatím nejsrandovnější kniha, jakou jsem četla. Oba dva hlavní hrdinové jsou srandovní, a když se do toho vmísí dva ještě potrhlejší detektivové, tak se z toho stane báječná kniha. Čuníci a slepice byly třešničkou na dortu!

Terr ..
03.12.2011 5 z 5