Pád "diamantové princezny"

Pád "diamantové princezny" https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25860/mid_pad-diamantove-princezny-zG1-25860.jpg 4 12 4

V lese nedaleko města byla nalezena mrtvá žena. Pátrání rozjíždí poručík Moravec se svou skupinou vyšetřovatelů.

Ajrad1981
04.12.2023 3 z 5

Na rovinu - čekala jsem to horší. :-) Ale je to taková jednohubka, přímý tah na branku. Žádný osobní rozhovor od vyšetřovatelů nečekejte. Žádné hovory o fotbale, ženských, dopravní situaci, počasí - teda pokud se to zrovna netýkalo případu. Žádné veletoče o 720°, jak to dělá třeba Deaver, prostě máme podezřelého a teď, jak na něj?
Zas na druhou stranu, na to, jak je to jednoduché, mi tam přišlo nějak moc postav, docela jsem se ztrácel, kdo je z Prahy, kdo z jižních Čech, kdo má jakou hodnost... Což se mi o "složitějších" thrillerů většinou nestává.

Pavelpi
28.09.2020 3 z 5

Byl to takový průměrný příběh. Docela to šlo, ale řekl bych, že v té době vycházely i daleko lepší krimi v nakladatelství Magnet.

jarunka54
09.02.2020 4 z 5

Jako východisko z nudy dobrý. Četla jsem teď a šlo to, i když to bylo z hlubokýho totáče , jen si čtenář musí vynechat to soudruhování (které bylo poplatné době).

babystar
23.04.2019 4 z 5

Trochu lepší "magnetka" o tom, že se nevyplatí zamilovat do pěkné, leč "povětrné" dívčiny. A také o tom, že dokonalý zločin neexistuje. Vrah udělá vždy nějakou chybičku a na kriminalistech je, aby na ni přišli.

vraždy české krimi české detektivky

Ladislav Šťastný
česká, 1935
1979  80%Pád "diamantové princezny"
1977  86%Za stolem seděla smrt
1991  73%Rozsudek vynese vrah