Oskar Ed #1

Třebaže Oskar Ed žije ve všedním světě stejně jako každý z nás, občas realitu proti své vůli záhadným způsobem ovlivní a promění její části v něco, co připomíná totální noční můru. Dejme tomu, že věci skutečně začnou mluvit – bude to děsivé, nebo směšné? Soudě podle reakcí tajné policie, příliš k smíchu to není. Ale kdo nebo co je vlastně Oskar Ed? Kdo mu to stále volá? První díl trilogie Oskar Ed přináší především otázky…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/74_/7430/oskar-ed-7430.jpg 4.231

Oskar Ed (1.)

Komiksy, Literatura slovenská, Sci-fi
Vydáno:, Mot

Kniha Oskar Ed #1

Covenant
23.04.2018

Líbila se mi scéna v dětství a to hodně. Postupem čtení, jsem, ale vychládal a ač se mi kresba líbila a příběh byl originální, už to nebyla taková pecka. Ale to vůbec neznamená, že to není dobrý komiks. Několikrát se objevili i scény, které byly vážně k sežrání a také jde přeci o první díl, tak se podíváme na další a snad budeme moudřejší.

Kapis
28.07.2017

Tak to je opravdu pecka přímo na kule! Hledím na to vyjeveně, ale autor mě nešetří hned od prvního panelu a rozjíždí bizarní mozaiku šíleností, psychedelie a podivností. Vzhled Oskara, kdy nosí na hlavě pytel od kobzol, nikoho v jeho okolí neudivuje, takže ani já se nedivím. Když si AKUčkou přivrtá náhubek a zapálí své "kamarády" už se nedivím vůbec ničemu a jen letím po stránkách tohoto masakrálního dílka, které je podle mne neprávem opomíjené. No jo, není to žádný mainstreamový hrdina, ale masku na hubě má, tak o co jde? Mot uměl vybrat pořádné kousky do svého vydavatelského plánu. Pecka, už hltám další díl.

gaspoda
17.11.2016

Zjeveni na československe komixove scene(pro me)

Jizi
18.08.2016

První díl předkládá jen samé otázky a žádné odpovědi, dynamická kresba posiluje spád děje. Kdo je podivný Ed? A je opravdu tak podivný jak se nám zdá? A co se mu jako malému stalo? A co všechny ty mluvící věci? Co je sen a co je skutečnost? (Ještě že jsem si půjčila všechny tři díly naráz!)

komiksy

Branko Jelinek