O obrovské hrušce

od:

O obrovské hrušce

Kocourek Macík a slon Sebastián z přímořského městečka Sluníčkova nevěří svým vlastním očím: na zahradě jim v noci vyrostla obrovská hruška. Skutečný zázrak přírody! Zázrak…, až na to, že jim téměř povalila domek. Co s ní? „Vydlabeme dužinu a odvezeme ji pryč,“ rozhodnou se Macík se Sebastiánem. To je nápad! Přívěs s ... celý text

Kocourek Macík a slon Sebastián z přímořského městečka Sluníčkova nevěří svým vlastním očím: na zahradě jim v noci vyrostla obrovská hruška. Skutečný zázrak přírody! Zázrak…, až na to, že jim téměř povalila domek. Co s ní? „Vydlabeme dužinu a odvezeme ji pryč,“ rozhodnou se Macík se Sebastiánem. To je nápad! Přívěs s hruškou se však nešťastnou náhodou dává do pohybu. Nejprve pomalu, pak rychleji a ještě rychleji z kopce dolů, a …cááák! Hruška s ohlušujícím šplouchnutím padá do moře s Macíkem, Sebastiánem a profesorem Glukózou uvnitř. A tady začíná Macíkova a Sebastiánova neuvěřitelná cesta za Tajemným ostrovem, cesta plná dobrodružství…. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344237/o-obrovske-hrusce-jln-344237.jpg 4.84
Originální název:

Den utrolige historie om den kaempestore (2012)

Žánr:
Dobrodružné, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Ella & Max
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
bibi.r
24. července

Příběh, nápad i zpracování se mi moc líbilo, ale fakt je, že některé kapitoly byly zbytečně useknuté. S piráty, dračí obludou, černočerným mořem, místostarostou Hvízdem, tajuplným ostrovem a dalšími si šlo mnohem víc pohrát.

mmmisulka.r
12. června

Skvělá kniha, můj syn se hned po první stránce chytl a musely jsme knihu dočíst celou a hned. Opět perfektní zpracování, ilustrace i příběh. Knížka umí děti zaujmout a dokonce je tento příběh i pěkně napínavý. Super :)

Marki87
12. června

Naprosto úchvatná kniha! Skvělý příběh, plný dobrodružství a úžasné fantazie. Doprovodné ilustrace jsou neméně krásné, dokonale propracované a maximálně vás vtáhnou do děje. Se čtyřletou dcerou jsme to zhltly za jeden večer, ale ona si knihu prohlíží stále dokola. Ty ilustrace jsou prostě dokonalé. Kniha okouzlí určitě i mladší školáky.


Autor knihy

Jakob Martin Strid

Jakob Martin Strid
dánská, 1972

Uživatelé mají knihu

v Přečtených4x
v Čtenářské výzvě1x
v Knihotéce2x
v Chci si koupit1x