Nové případy inspektora Rádla

Nové případy inspektora Rádla

Vrchnímu inspektoru Rádlovi přibývá vrásek… Bezstarostná léta pomalu odcházejí. Hospodářská krize radikalizuje národnostní menšiny prvorepublikového Československa, stejně jako fašistické i komunistické síly. Německo i Sovětský svaz se po přechodném vyřazení znovu vrací na scénu a podporují své páté kolony v srdci Evropy. Rádl už dávno není čtyřiadvacetiletým dobrodruhem jako na začátku celé ságy. Má zázemí, rodinu a dobré přátele, se kterými ho spojila služba ve Zpravodajské ústředně. Musí přijímat čím dál větší a větší zodpovědnost v pracovním i osobním životě... méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/250716/nove-pripady-inspektora-radla-Or1-250716.jpg 4.717

Jan Rádl (2.)

Detektivky, Literatura česká
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

ivoiro

Osobně jsem si přišel na svoje. Tohle mě vždycky zaujme.

Dandulka
18.09.2016

Kriminální případy z 1. republiky miluji. Jsou jiné než ty moderní. Mají své kouzlo. Obecně mám tento úsek našich dějin moc ráda. Stejně tak jako radu Vacátka a jeho morpartu.

Ranuncul
14.04.2016

Nebylo to špatné,první tři případy fajn,pak mi ale docela hodně vadilo politické zaměření případů.Možná jsem si spíš měla přečíst první díl.

jaste
15.02.2016

Nebylo to spatne, kniha ma sve kouzlo a urcite zaujme kazdeho se zajmem o historii. Dohledavala jsem si nektera fakta, ktera jsem neznala, detektivni zapletky jsou prijemne podbarveny pribehem Brazdovych a Radlovych. Jen nektere malickosti mne iritovaly, jako treba preklepy nebo fakt, ze devitimesicni dite mluvi v temer spisovnych vetach. Ale i to se da knize odpustit a uz se tesim na pokracovani.

Radek1348
27.12.2015

Oba dva díly jsou výborné knihy. Nesmírně čtivé, poutavé a zároveň si velmi nevtíravě zopakujete historii. Rozhodně doporučuji. Zároveň se ptám autora, zda již píše další díl? Velmi mě zajímá osud nejen Rádla během 2. s. v. a zejména po únoru 48.

DariDerek
17.09.2015

naprosto souhlasím s nero 13 :))

kniha je stejně okouzlijící jako první díl, stále má něco do sebe, stále je super něco očekávat a vědět, že to přijde. Paráda :)

Eliškam
17.09.2015

Tato kniha má stejné kouzlo jako první díl.

nero 13
16.09.2015

Pokračování příběhů inspektora Rádla, je napsáno stejně dobře a čtivě jako první díl. Velmi by se mi líbilo kdyby se námětu chopil nějaký schopný producent a režisér, a udělal z toho kriminalisticko-špionážní seriál z první republiky, mám takový pocit že by se to lidem líbilo.

MaroCZ
27.08.2015

kniha už vyšla a to právě dnes (27.8. 2015)

české detektivky

Marek Skřipský