Nerozluční přátelé

Nerozluční přátelé https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34138/nerozlucni-pratele-34138.jpg 4 83 13

Týna a Pony série

Příběh devítileté Týny o její lásce k poníkům. Kniha je určena dětem (převážně dívkám) mladšího školního věku. Valentýna se s rodiči přestěhovala z Prahy do Hradiště, kde maminka dostala práci v místním safari. Týna hrozně ráda jezdí na ponících a tak uvítala, že má jízdárnu hned za domem. Celé prázdniny chodila do jízdárny, kde si oblíbila poníka Ponyho. Jednoho dne se však stala ošklivá nehoda, Ponyho srazilo auto.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Ein Pony mit Dickkopf

jarkaska
28.03.2024 5 z 5

Tu to knihu jsem objevila v knihovně. Pro ty, kdo mají rádi zvířata a to hlavně koně. Vřele doporučuji. Knihy jsou již téměř dvacet let staré, ale tomu nic nebrání si je přečíst i dnes.

Barabora
06.05.2021 5 z 5

Skvělá knížka. :)

Konfu97
03.03.2019 5 z 5

Dobrodružtví Týny a Ponyho jsem jako malá milovala. Pro malé milovníky koní a koňských příběhů je to krásné počtení a nejde nic víc než vřele doporučit :)

vava2007
02.02.2018 4 z 5

Je to hezká kniha doporučuji !!!

dancadragneel
06.03.2017 5 z 5

Knížka mého dětství... jako malá jsem tyhle knihy nedokázala pustit z ruky. Pro děti překrásný veselý příběh se skvělým koncem.

fajka
11.02.2017 5 z 5

Hezká knížka. Líbí se mi pony, kterého měla Týna i příběh byl dobrodružný a krásný zaslouží si to pět hvězdiček.

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásná a vtipná knížka. Vřele doporučuji!!!

BigReader
25.04.2015

Jako malá jsem tuhle knižní edici úplně hltala :)

Always a reader
03.11.2014 5 z 5

Moc pěkná knížka. Když jsem byla menší strašně jsem jí zbožňovala :)

Mischone
09.03.2014 5 z 5

Skvělá série knížek, jako malá jsem ji milovala :) krásné obrázky a suprově se to četlo :)))

Fortuna
03.02.2014 4 z 5

Když jsem byla malá, tak jsem tuhle sérii milovala!

RosMeggie
23.08.2013 4 z 5

Tohle jsem četla, když jsem byla menší a milovala jsem to... absolutně... :)

Enefersis
18.03.2013 5 z 5

Když jsem byla menší, Týnu a Ponyho jsem absolutně zbožňovala :)