Kontakt nula / Hotel U Zlomeného srdce / Údolí tyranosaura / Přežít s vlky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

1) David Wolstencroft: Kontakt nula - Výcvik u tajné služby by měl budoucí špiony připravit na všechny nepředstavitelné situace, které je mohou při nebezpečné práci zaskočit. Jak se ale vyrovnat s tím, když celý ročník postihne v přibližně stejném časovém rozmezí řada nehod, které přežije jen několik z nich? Ben, Lucy a Nat se rozhodnou chopit posledního stébla, které jim ještě zbývá. 2) Jill Marie Landisová: Hotel U Zlomeného srdce - Tracy Potterová neměla pocit, že by na tom s rodinnými financemi byli nějak zle. K jejímu nemilému překvapení ji však po smrti manžela nezbude nic než zpustlý hotýlek na pobřeží. Musí se postarat o syna a nevlastní dceru, a tak je odhodlaná začít znovu a stát se hoteliérkou. Když se jí však do cesty připlete láska, její život se znovu otřese v základech. 3) Douglas Preston: Údolí tyranosaura - Cestou od pacienta zaslechne veterinář Tom Broadbent výstřely a v ústí labyrintu kaňonu najde těžce zraněného muže, který ho požádá, aby jeho dceři doručil notes se záznamy o nalezeném pokladu. Tom si plně uvědomuje nebezpečí, jakému se přijetím zápisníku vystavuje, ale nedokáže porušit slib daný umírajícímu. Odhodlaně se pouští do pátrání po mužově totožnosti, i když jediným vodítkem je záhadná číselná šifra označující naleziště. 4) Misha Defonseca: Přežít s vlky - Mishe bylo pouhých sedm let, když její židovské rodiče odvlekli nacisté. Holčička dostala nové jméno a nový domov u cizích lidí, ale nikdo jí nechtěl prozradit, kam se poděla maminka s tatínkem, všichni jí jen opakovali, že odešli na Východ. Ona je však touží najít za každou cenu, a tak se vydá na zoufalou pouť přes polovinu Evropy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93453/kontakt-nula-hotel-u-zlomeneho-srdce-udoli-tyranosaura-prezit-s-vlky-93453.jpg 4.58
Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno, Readers Digest Výběr (ČR)
Orig. název

Contact Zero / Heartbreak Hotel / Tyrannosaur Canyon / Surviving with Wolves

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Kontakt nula / Hotel U Zlomeného srdce / Údolí tyranosaura / Přežít s vlky

princeznaaura
09.07.2018

1/ Kontakt nula-napínavé čtení o mladých agentech, kteří byli obětováni pro jiné účely, ale 3 z nich se podařilo vyváznout a začíná boj o život. Jak z této šlamastyky ven. Tajné skrýše, které si vytvořili jim alespoň částečně pokryjí první výdaje a únik. Setkají se a společně hledají pomoc či podporu u tajného sdružení NULA, aniž by věděli jestli vůbec toto uskupení z nepotřebných(odpadlých) agentů existuje.
2/ Hotel U Zl.srdce je romantické čtení o ženě, která se i přes nepřízeň osudu pouští do podnikání. Polorozpadlý hotel, který jí jediný zbyl, se snaží zvelebit pro nové živobytí. Projíždějícího neznámého ubytuje, aniž by bylo ještě otevřeno a tím získává alespoň nějakou finanční zásobu pro obnovování hotelu. Neznámý je spisovatel, který utíká před lidmi a snaží se skrývat a maskovat. Majitelka ho nepoznává a postupně najdou zalíbení jeden u druhého. Pokračování již neprozradím, musíte si přečíst.
3/Údolí tyranosaura - napínavé čtení o hledači dinosaurů, který byl zavražděn kvůli lokalizaci nálezu. Do toho příběhu je zapleteno mnoho postav. Jedni chtějí udělat správnou věc a najít dceru zemřelého, další chtějí vypátrat, kde dinosaurus je, další dělá analýzu ze vzorku, další chce zapisník a unáší a vraždí, pak jsou tu policajti, další zas chtějí dinosaura pohřbít, neb v sobě nese mimozemský virus. Ale všechno dobře dopadne.
4/Přežít s vlky - nečetla

Doporučujeme

1984
1984
Dunwichská hrůza
Dunwichská hrůza
Desátý kruh
Desátý kruh
Možnost ostrova
Možnost ostrova

Štítky

zkrácená verze

Autoři knihy

Douglas Preston
americká, 1956
Misha Defonseca
belgická, 1937

Podobné knihy

Kniha Kontakt nula / Hotel U Zlomeného srdce / Údolí tyranosaura / Přežít s vlky je v

Právě čtených1x
Přečtených14x
Knihotéce24x
Chystám se číst6x