Kontakt nula / Hotel U Zlomeného srdce / Údolí tyranosaura / Přežít s vlky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

1) David Wolstencroft: Kontakt nula - Výcvik u tajné služby by měl budoucí špiony připravit na všechny nepředstavitelné situace, které je mohou při nebezpečné práci zaskočit. Jak se ale vyrovnat s tím, když celý ročník postihne v přibližně stejném časovém rozmezí řada nehod, které přežije jen několik z nich? Ben, Lucy a Nat se rozhodnou chopit posledního stébla, které jim ještě zbývá. 2) Jill Marie Landisová: Hotel U Zlomeného srdce - Tracy Potterová neměla pocit, že by na tom s rodinnými financemi byli nějak zle. K jejímu nemilému překvapení ji však po smrti manžela nezbude nic než zpustlý hotýlek na pobřeží. Musí se postarat o syna a nevlastní dceru, a tak je odhodlaná začít znovu a stát se hoteliérkou. Když se jí však do cesty připlete láska, její život se znovu otřese v základech. 3) Douglas Preston: Údolí tyranosaura - Cestou od pacienta zaslechne veterinář Tom Broadbent výstřely a v ústí labyrintu kaňonu najde těžce zraněného muže, který ho požádá, aby jeho dceři doručil notes se záznamy o nalezeném pokladu. Tom si plně uvědomuje nebezpečí, jakému se přijetím zápisníku vystavuje, ale nedokáže porušit slib daný umírajícímu. Odhodlaně se pouští do pátrání po mužově totožnosti, i když jediným vodítkem je záhadná číselná šifra označující naleziště. 4) Misha Defonseca: Přežít s vlky - Mishe bylo pouhých sedm let, když její židovské rodiče odvlekli nacisté. Holčička dostala nové jméno a nový domov u cizích lidí, ale nikdo jí nechtěl prozradit, kam se poděla maminka s tatínkem, všichni jí jen opakovali, že odešli na Východ. Ona je však touží najít za každou cenu, a tak se vydá na zoufalou pouť přes polovinu Evropy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/93453/kontakt-nula-hotel-u-zlomeneho-srdce-udoli-tyranosaura-prezit-s-vlky-93453.jpg 4.56
Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno, Reader’s Digest Výběr (ČR)
Orig. název

Contact Zero / Heartbreak Hotel / Tyrannosaur Canyon / Surviving with Wolves

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Kontakt nula / Hotel U Zlomeného srdce / Údolí tyranosaura / Přežít s vlky

princeznaaura
09.07.2018

1/ Kontakt nula-napínavé čtení o mladých agentech, kteří byli obětováni pro jiné účely, ale 3 z nich se podařilo vyváznout a začíná boj o život. Jak z této šlamastyky ven. Tajné skrýše, které si vytvořili jim alespoň částečně pokryjí první výdaje a únik. Setkají se a společně hledají pomoc či podporu u tajného sdružení NULA, aniž by věděli jestli vůbec toto uskupení z nepotřebných(odpadlých) agentů existuje.
2/ Hotel U Zl.srdce je romantické čtení o ženě, která se i přes nepřízeň osudu pouští do podnikání. Polorozpadlý hotel, který jí jediný zbyl, se snaží zvelebit pro nové živobytí. Projíždějícího neznámého ubytuje, aniž by bylo ještě otevřeno a tím získává alespoň nějakou finanční zásobu pro obnovování hotelu. Neznámý je spisovatel, který utíká před lidmi a snaží se skrývat a maskovat. Majitelka ho nepoznává a postupně najdou zalíbení jeden u druhého. Pokračování již neprozradím, musíte si přečíst.
3/Údolí tyranosaura - napínavé čtení o hledači dinosaurů, který byl zavražděn kvůli lokalizaci nálezu. Do toho příběhu je zapleteno mnoho postav. Jedni chtějí udělat správnou věc a najít dceru zemřelého, další chtějí vypátrat, kde dinosaurus je, další dělá analýzu ze vzorku, další chce zapisník a unáší a vraždí, pak jsou tu policajti, další zas chtějí dinosaura pohřbít, neb v sobě nese mimozemský virus. Ale všechno dobře dopadne.
4/Přežít s vlky - nečetla

Štítky

zkrácená verze

Autoři knihy

Douglas Preston
americká, 1956
Misha Defonseca
belgická, 1937

Podobné knihy

Kniha Kontakt nula / Hotel U Zlomeného srdce / Údolí tyranosaura / Přežít s vlky je v

Právě čtených1x
Přečtených11x
Knihotéce21x
Chystám se číst4x