Naostro ekniha

„Fuck hustý péčko“ od úspěšné autorky milostných románů Jany Javorské. Pokud se vám povídky „Proč ženy nekouří doutníky“ a „Proč muži nenosí podvazky“ zdály být příliš nechutné či skandální, věřte, že kniha „Naostro“ je ještě mnohem těžšího kalibru. Někdo by ji snad mohl nazvat literárním pornem, avšak pokud je život porno, potom všichni jsme pornoherci. Toto je kniha, která vás zaručeně vzruší a nabudí. Doporučujeme číst večer před spaním. Čtení na veřejnosti by se mohlo vymstít třeba mokrým flekem na oblečení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297245/naostro-j5v-297245.png 3.339
Pro ženy, Literatura česká, Erotika
Vydáno (ekniha), Martin Koláček - E-knihy jedou

Kniha Naostro

hanzmb
01.02.2019

Obálka mne na 1. pohled zaujala na obrazovce mezi dalšími 20 uměleckými v nabídce palmknihy. Řekl jsem si, že jednou zkusím literaturu pro ženy okořeněnou pornem. Když už to stojí za vydání, tak to musí být nějak zajímavé. Třeba příběhem, nestandardní hrdinkou, místem sexu apod. Jak jsem starý, tak jsem naivní. Takovéhle literatury (a mnohdy řemeslně lépe zpracované) je na netu zdarma kvanta. Alespoň že to je ekniha a na její tvorbu nemusel padnout ani 1 strom . Byla by ho škoda.

AninkaHr
01.01.2019

přečteno za jedno odpoledne.. přikláním se k názoru, rozdělit si čtení knihy na "víckrát" - je to pořád jen "o jednom" :-) - i když očekávaně ... :-)

marcolka
12.11.2018

Dala jsem ještě jednu šanci této autorce a přečetla tyto povídky. Souhlasím se zde již zmiňovaným tvrzením, že při čtení této knihy je opravdu lepší dávkovat povídky po jedné za den. Je sice pravda, že pro sex neexistuje popisů nekonečně mnoho, takže se v jednotlivých povídkách musí nutně věci opakovat, ale opravdu to bylo jak podle jednoho scénáře a podle jedné linky, jen se měnilo prostředí a jména jednotlivých postav a mnohdy to bylo porno sci-fi neslučitelné s běžným životem. Ale na rozdíl od mnou minule přečtené nebo spíše nepřečtené knížky od této autorky se tohle docela dalo. Autorka nejspíš čerpá inspiraci z knihy Lady Fuckingham, jen si to převádí do dnešní doby.

jaroiva
24.09.2018

Krátká, rychlá, úderná kniha...
Než se stihnu do povídky začíst, "hrdinka" už má 3 orgasmy za sebou... klidně stihne 2 v jedné větě.
Na mě až příliš rychlé i v rámci žánru. Ten "správný erotický náboj", který zmiňuje dany, to pro mě tedy nemá, než se stihne atmosféra nabít, už jsou všichni vybití :).

Chudobka1970
26.07.2016

Tuhle knížečku jsem sfoukla ani nevím jak. Nevyhledávám erotické ani porno knihy a přesto jsem přečetla krom téhle super věci ještě 50 odstínů šedi :-)

andrea1239
24.06.2016

Nečtěte najednou ale jen tak 1 povídku denně i když to má jen pár stránek. Je to totiž furt stejný, mění se sice jména a prostředí. Ale je to pořád stejná "osobnost", stejný styl vyprávění, no vzhledem k tématu i vždy stejný konec.

anais
06.06.2016

Dostalo mě to do kolen. Super!

DariDerek
19.05.2016

Jak já tento žánr nemám ráda, tak tyto erotické, porno povídky byly super. Svižné, místy vtipné, někdy neuvěřitelné, sem tam vzrušující a určitě lepší než 50 odstínů čehosi, protože tuto knihu jsem spokojeně dočetla.. :) více v recenzi v záložkách. :)