nehodnoceno
Mistrovství zdraví: Jak se vyznat ve světě medicíny, bylin, šarlatánů a farmakomafie https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536720/bmid_mistrovstvi-zdravi-aneb-jak-se-vyzn-6624008139019.png 0 0 0

"Před medicínou klekni, před bylinou smekni" říká Helena, aneb jak se vyznat v dnešním světě medicíny, bylin, šarlatánství a farmakomafie? Co jsou Fake news manipulující s naším zdravím a kde hledat oporu? Když přijde nemoc, porucha, potíže, jak si hledat pomoc a používat i selský rozum. Jaké velikány přírodní i konvenční medicíny měla naše země a Slované? Co znamená vystoupit z role oběti a být tvůrcem svého zdraví? Mít se rád. Ale jak se to dělá? Proč už jsme zapomněli jaký význam v léčení měly zábaly, obklady, koupele či očista nebo půst? Dá se vyznat v biodynamických léčivých látkách i těch syntetických? Odkud přišla medicína? Jak léčili ve staré Arábii, Řecku Římě, Egyptě nebo ve středověku? Na všechny tyto otázky zkouší hledat odpověď Helena Neumannová, naturopatka, pediatrická sestra, 30 let věnující se bylinoznalectví, naturopatii, využívající vědy, moderní medicíny ale i roku života se šamanem v JIžmí Americe, kde pochopila, co znamená, že jsme se odpojili a jak se vrátit s pokorou k bohatství a dědictví našich předků. Proč tvrdí, že naše země je jedna velká přírodní klinika? 35 lázeňských měst, bohaté léčivé minerály a BIO byliny, Skvělí balneologové. Helena spolupracuje s vědci z VŠCHT Praha, s lékaři jako je třeba MUDr. Milada Sárová, Doc. Kolísko, MUDR. Vladimír Wurm ale i s lékaři v UAE, kteří hledají cestu k řešení autoimunitních Pojďte s námi na procházku za tajemstvím mistrovství zdraví.... celý text

Autorovy knížky

2024  0%Mistrovství zdraví: Jak se vyznat ve světě medicíny, bylin, šarlatánů a farmakomafie

Kniha Mistrovství zdraví: Jak se vyznat ve světě medicíny, bylin, šarlatánů a farmakomafie je v