Maxovy trable: Zamčený ve školní skříňce

Maxovy trable: Zamčený ve školní skříňce https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357635/bmid_maxovy-trable-zamceny-ve-skolni-skr-Fdf-357635.jpg 4 41 9

Maxovy trable série

Co byste udělali, kdyby si na vás ve škole zasedl starší a mnohem větší kluk? Postěžovali byste si rodičům? Jenže právě tohle Max udělat nemůže, protože při první zmínce o šikaně by ho ze školy zase vzali a další rok domácího vzdělávání s babičkou - učitelkou mateřské školky - už by vážně nepřežil. Jenže když se ocitne na začátku prodlouženého víkendu zamčený ve vlastní školní skříňce, začne mu i "spiknutí po obídku" připadat jako ráj! A to ještě netuší, že když se nakonec ze skříňky dostane, čeká ho něco ještě mnohem horšího…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Mladá fronta

The Misadventures of Max Crumbly: Locker Hero , 2016

dájavídek
04.06.2023 5 z 5

Hodně vtipná kniha :D!

SněžnáSova
17.03.2022 3 z 5

Normálně bych si knihu nepřečetla ,ale protože jsme s kámoškama skoušeli snižní štafetu(na štafetu je kniha ideální) tak nebyla špatná. Mně osobně moc neoslovila ale pro ty co mají rádi vtipné knihy tak určitě super.

Pegasus
17.02.2019 5 z 5

Oddechové a vtipné čtení

tankista
30.01.2019 5 z 5

kniha se mi, a moc líbili obrázky a rychle jsem ji přečetl.

bookwoman
25.07.2018 4 z 5

Tato kniha pro mě nebyla nadšením ani strašným zklamáním, ale i tak jsem asi čekala víc, protože deníky Mimoňky byly super. Vlastně jsem si tuto knihu v knihovně půjčila i proto, abych to mohla porovnat s deníkem Mimoňky. Knížka se rychle četla, má hodně ilustrací a je úžasně odpočinková.

KattyAnnyCte
29.06.2018 5 z 5

Sakra proč bylo na konci:
Pokračování příště? sto pro si koupím druhý díl. Jinak při čtení knihy jsem se cítila jako on. Plácnu: On se cítí divně já taky. On se cítí smutně já též. Prostě mě kniha vtáhla dovnitř děje. Tahle spisovatelka je prostě dobrá. Čtu deníky mimoňky a ty mě baví (mám přečtené 4 díly od 1-4) jsem ráda že udělala knihu jak pro holky tak pro kluky...
Prostě díky R. R. Russellové za to že vydává tak skvělé knihy, které mají děj a stojí za to je číst.

Anetka24
20.06.2018 5 z 5

Nejlepší kniha❤️. Je to lepší než Mimoňka ale ta se dá taky přečíst. Max je takový rošťák má spoustu hloupých nápadů a to se buď dětem líbit.... I když z toho nepline moc dobré poučení

Verča16
06.06.2018 3 z 5

Úžasné jako deník Miňonky! Kniha byla napínavá, a jak říká název tak i dej, blbě je to že si musím počkat na další díl abych věděla jak to dopadne, ale jinak si to přečti!!!

JanaDor
04.03.2018 3 z 5

Místy to bylo takové divné. Z příběhu není zatím žádné poučení, Maxovo chování je spíše opakem toho, co by měl dělat, což mi také vadilo. Max není typický kluk, což by nebylo špatné, ale tak jak se chová a přemýšlí, mi moc sympatický nebyl. Někdy to bylo vtipné, ale celkově to na Mimoňku nemělo. Jsem zvědavá na další díl, autorka má co dělat, ale nic není ztraceno, šance na zlepšení je tu veliká, tak uvidíme.