Tvůj Lookbook: průvodce světem módy

Tvůj Lookbook: průvodce světem módy https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338249/mid_lookbook-tvuj-pruvodce-svetem-mody-zIF-338249.jpg 4 20 5

Zajímáš se o módu? Miluješ klasické kousky, jejichž sláva přetrvala desetiletí? Sleduješ, co je zrovna trendy, a přitom chceš zůstat sama sebou? Pak ti tento jedinečný lookbook plný inspirace a nápadů nesmí chybět v knihovně. Dozvíš se zajímavé informace z historie módy. Kdo byli nejvýznamnější návrháři a které módní ikony předurčily kurz módy na další dekády. Utříbíš si slovníček módních pojmů. Naučíš se, jak si udělat pořádek v šatníku – tak, aby to nebolelo. Jak nakupovat ekologicky a zodpovědně – a aby to byla zábava. Naučíš se kombinovat různé kousky a módní styly dohromady. Dozvíš se, jak se nosí vintage a spoustu dalších zajímavých tipů. Tak hurá do „malých černých“ a najíme se u Tiffanyho.... celý text

Pro ženy Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Yoli (ČR)

Le Lookbook des Filles , 2013

Lovehorses365
12.11.2023 5 z 5

Móda mě nikdy moc nezajímala- ani nezajímá ale tahle kniha se mi moc líbila.

Fortuna7
31.08.2022 4 z 5

Jestli se chcete začít zajímat o módu, tak tohle je pro vás to pravé. Najdete zde spoustu základních informací ale i tipů. Já už se ale ve světě stylu docela vyznám, takže jsem tam nenašla tolik novinek jako v jiných knihách...

madem
07.07.2022 3 z 5

Sedím v teplákách doma na mateřské, prohlížím knížku a sním. Sním o krásném oblečení, o nákupech.
O tom je knížka. Je skutečně pro mladší ročníky. Nedokážu si představit, že bych podle ní nakupovala a oblékala se.
Ale těším se, až někdy bude čas, že si sednu, vezmu knížku a zase se zasním.

kytarka
09.06.2017 5 z 5

Kniha je věnovaná mladším čtenářkám. Nicméně se musí uznat, že v ní nic nechybí. Je zde vše krásně shrnuto, možnost si zapsat poznámky po každé kapitole. Za mě hezky zpracovaná kniha.

Eorin
29.05.2017 4 z 5

Pro módou nepolíbené je to hezky zpracovaná a přehledná příručka. Doporučuji ale spíš mladším (teen).

Autorovy knížky

Maud Gabrielson