Letopisy Narnie (komplet)

Letopisy Narnie (komplet)

Všechny knihy o Narnii, v hezkém balení. Čarodějův synovec Lev, čarodějnice a skříň Kůň a jeho chlapec Princ Kaspian Plavba Jitřního poutníka Stříbrná židle Poslední bitva

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/122733/letopisy-narnie-komplet-2Hk-122733.jpg 4.3102

The Chrnoicles of Narnia, Narnia and all a book titles

Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Vikos

Božííí sada se mi moc líbila. Krásná a naprosto úúúžasná..

Napůlanděl
16.09.2015

Ze začátku napínavé a zajímé, ale u knížky "Princ Kaspian" to přestalo mít zápal a sadu jsem nedočetla :-( Proto dávám tři hvězdičky.

Manyna
06.02.2014

Přesně tohle krásné balení mám doma :-) četla jsem to asi před 10 lety v pubertě a moc se mi všechny díly líbily.

wamplady
15.08.2013

Pohádky, co jiného dodat, skvělé fantasy dobrodružství

Kačuul
02.07.2013

Kdysi jsem získala celý komplet a z toho jsem teda zatím četla jen první dva díly. První díl-Čarodějův synovec když jsem byla menší (tak zhruba před čtyřmi lety) a pamatuji si, že se mi líbil, ale vzhledem k tomu, že jsem tehdy až tak náruživá čtenářka nebyla, nedočetla jsem konec. A ten druhý-Lev, čarodějnice a skříň jsem dočetla dneska. Jedná se o takovou pohádku, ale kouzelnou, milou, krásnou a výjimečnou, ke které se chci určitě co nejdřív vrátit. Co se četby dalších dílů týče, to nevím, poněvadž mě ani nějak upřímně nelákájí, možná Princ Kaspian ano, ale k Lev, čarodějnice a skříň jsem si vypěstovala zvláštní hezký vztah a myslím si, že mi uvízne v hlavě ještě na dlouho...

Kateereena
05.05.2012

Letopisy Narnie patří mezi mé nejoblíbenější fantasy série.