Lacrimosa

Sascha po dětství prožitém v klášteře dospěla v osobnost, která si není jistá sama sebou a která ví, že jakékoliv selhání pro ni představuje smrtelné nebezpečí. Proto se obrní vůči vnějšímu světu a podvědomě hledá nějakého „guru“, ovšem poznání je v ní samé… Má schopnost se dostat do těla toho, koho se dotkne. Myslí si, že s touto svojí schopností bude snadné se mstít za zpackaný život. Cesta ji ale povede k jinému poznání… Kniha naplněná silnou smyslností, prožitky z hudby, sexem. Trochu drsná a zároveň skrytě jemná, je v ní akčnost, nadpřirozenost, romantika a humor....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/299161/lacrimosa-670-299161.jpg 3.724

Rekviem pro Saschu (1.)

Lacrimosa - Requiem pour Sascha (2014)

Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno:, Brána

Kniha Lacrimosa

Leena

Bylo to takové dívčí čtení:-)Ale ten konec byl co? Nemám ráda, když je otevřené pokračování a tady to ani nevyjde:-(

bookfan
23.08.2018

Jsem věkově i svým čtenářským zaměřením úplně mimo cílovou skupinu, pro kterou je kniha určena. Přesto jsem z ní byla nadšená. Je to červená knihovna, ale "nablblé" to podle mého názoru není. Velká škoda, že další díly patrně nevyjdou, asi se málo prodávala. Tak ráda bych věděla, jak kniha dopadne. Nezbývá než si snad koupit originální verzi a přemluvit nějakého znalce francouzštiny, aby ji pro mě přeložil. Mimochodem, dost dobré sexuální scény.

Sabishej
05.07.2018

Skvělá knížka. Téma trochu ošemetné - upíři + démoni a Andělové, ale přesto se nám to autorka snaží ukázat v novém světle. A přiznejme si, že v tomto souboji dobra a zla ještě není jasné kdo je ten dobrý a kdo ten špatný. Knihu bych spíš doporučila těm, co mají rádi červenou knihovnu. Do žánru "Pro děti a mladistvé" se to moc nehodí. Škoda že další díly nejspíš nevyjdou, protože otevřené konce vážně nesnáším. XD
{5*}

nikol1324
09.08.2016

Teď jsem jí začala číst a musím říct, že mě doopravdy zaujala! Hl.postava je přesně taková jakou bych jí chtěla mít.:)