Praktický sprievodca

Praktický sprievodca https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95411/bmid_prakticky-sprievodca-X2h-95411.png 4 327 31

Tri obyčajné deti Jared, Simon a Mallory Graceovci vstúpili do iného sveta - a pritom neodišli z tohto! Dvojica talentovaných autorov Tony DiTerlizzi a Holly Blacková riskovala všetko, aby ich pozoruhodné rozprávanie uzrelo svetlo sveta. Päť kníh - jedno vzrušujúce dobrodružstvo - Kroniky rodu Spiderwickovcov! Ich svet je bližšie, než si myslíte.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Ikar (SK)

The Field Guide , 2003

David123456
22.05.2015 4 z 5

Super kniha

ivana5609
17.05.2015 5 z 5

Kniha naprosto splnila moje očekávání. Přečtena za chvíli, velice pěkně napsaná a také krásně ilustrovaná. Velmi pěkné dílko nejen pro děti a mládež.. :)

Sali88
31.03.2015 5 z 5

Uzoučká knížka pro děti, ale i tak se mi moc líbila :) Četla jsem ji už kdysi, asi ve 12ti letech, i když jen jeden díl a bavila mě, a proto je teď čtu znovu, abych si přečetla i ostatní :)

Smrtka92
17.03.2015

Zajímavý začátek dobrodružný

knihomolka01
02.11.2014 5 z 5

Kouzelná knížka, ale nejvíc mě okouzlily ty kresby. Zbožňuju představu, že v našem světě by se nacházel ještě jiný svět, ve kterém by žily tyto bytosti.:)

Karoli282
15.08.2014 5 z 5

Skvělá knížka, když jsem si ji půjčovala z knihovny, tak jsem přemýšlela, jestli na ni nejsem stará, ale překvapila mě. Je to takové tajemné, líbí se mi.

lucie.8
23.06.2014 5 z 5

Pěkná knížka, asi moje první fantasy. Četla jsem jí ještě na základce a moc se mi líbila.

*-*Kleny*-*
02.02.2014 4 z 5

Kniha se mi docela líbila . Měla úžasně krásné kresby a rychle se četla:))

BooksLucyKing
08.06.2013 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Překvapila mě jak je maličká, přečetla jsem ji během hodiny. Vždycky se mi líbili tyhle nadpřirozené věci ohledně skřítků, tajemných starých domů a zvědavých dětí. Tohle vždycky věští zajímavé dobrodružství. Trochu jsem se obávala, aby knížka nebyla pojata až moc děcky, ale vůbec ne. Je psána tak, že se bude číst dobře dětem a dospělé taky neurazí. Navíc má nádherné ilustrace. Těším se na další díl.

Eneo
02.08.2012 4 z 5

Úžasná kniha pro mladší kategorie. Milovala jsem čtení o nejrůznějších potvůrkách.

RadeneWriter
06.06.2012 5 z 5

Super knižka, nielen pre deti ale aj pre všetkých, ktorí majú radi príbehy o škriatkoch, vílach a ich dobrodružstvách

fantasy pro děti podivuhodná stvoření

Autoři knihy

Tony DiTerlizzi