Kletba egyptské mumie

Kletba egyptské mumie

Hororový příběh, z kterého vám zaručeně naskáče husí kůže po celém těle, vás zavede do ztracené komnaty jedné z egyptských pyramid, plné zachovalých mumií. Proč ale jsou tak zachovalé? A jaké další záhady pyramida skrývá? A je něco pravdy na tom, že je zakletá?

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/2629/kletba-egyptske-mumie-2629.jpg 3.4107

Husí kůže

Horory, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Fragment (ČR)

SmallLucia

Pro mě jedna ze slabších knížek od autora.

buldozer5
14.07.2016

No, mile mě překvapilo, že tahle knížka měla docela dobrý konec, protože většina knih končí špatně nebo nedokončeně(samozřejmě myslím knihy z této série). Takže 5 hvězdiček.

Cryptkeeper
02.09.2015

Další z příběhů série Husí Kůže,tentokrát se odehrávající v prastaré pyramidě.
Kniha určitě stojí za přečtění :)

minimonisek
31.12.2014

Velmi napínavá kniha pro mladší čtenáře, kteří se chtějí bát. Jako malá jsem ji hltala.

zarekuba
14.01.2014

Tato kniha mě osobně velmi zaujala. Napsal jí Robert L. Stine . Vypráví se zde o mladé holce , která jela s rodiči na dovolenou do Egypta . Jednou šli na prohlídku do jedné z pyramid. Tato pyramida nebyla leda jaká pyramida, byla nějaká až moc zachovalá, tajuplná a strašidelná. Co se v této pyramidě skrývá? Přečtěte si.

Tato kniha byla vydána roku 2004. Jsou zde používána spisovná a také hovorová slova. Jsou citově zabarvená. Knihu přeložila Radka Krejčová a má 128 stran . Tuto knihu bych založil do složek Sci-fi a horory.

Mě osobně se tato kniha velmi líbila a vřele bych vám jí doporučil. Je zde zahrnut i humor , který knížku zpříjemňuje. Tuto knihu jsem četl asi před rokem a velmi mě bavila. Doufám že tato kniha bude bavit i vás.

mercedes1j8
16.10.2013

Skvělé, ostatně jako všechny knížky Husí kůže...

Issis
25.02.2013

Tato kniha ze série Husí kůže mě docela zklamala, po dílu Hororland mi přišla Kletba egyptské mumie jen jako slabý odvar.

Kate.S
02.02.2013

Po knize jsem sáhla, protože mám ráda egyptskou tématiku a mumie jsou moje oblíbené. Každopádně jsem byla zklamaná. Možná kdybych ji četla někdy dříve, tak by se mi líbila. Ale nic moc.

RoseDawson157
12.09.2012

Série Husí kůže.Tuto sérii jsem jako mladší milovala.Má v sobě dostatečnou špetku humoru,dobrodružství a hlavně strachu.Vřele doporučuji.

ondra1995
14.08.2012

Četl jsem čtrnáctiletý, čili jsem již tak nadšený nebyl, jako kdybych tuto knihu četl o 2-3 roky dříve.

Verousek
14.06.2012

Moje první knha od tohoto autora :) četla jsem ji, když jsem byla menší a velmi se mi líbila :)

oolinkaa
14.06.2012

četla jsem ji velmi dávno!! ale tehdy se mi velmi líbila.. je určena pro dospívající děti, kolem 10-15let..

Buranka
17.04.2012

Četla jsem jí když mi bylo asi 10/11 nevím to přesně ale pamatuji si že sem se docela bála. Přišlo mi ale že tahle kniha nemá žádný směr ...U jíných dílů Husí kůže tomu tak není proto mi to přišlo zvlástní.

henry123

Kletba mumie byla také dobrá, ale ne tak jako zbylé knihy z edice husí kůže. Snad díky tomu, že působila z knih nejrealističtěji a to k ní moc nesedělo. Jinak se ale příběh nedá upřít a vyprávění je jako vždy úžasné a atmosféra dusná tak, že se skutečně bojíte o životy hrdinů.