Gulliverovy cesty

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dobrodružné putování známého mořeplavce a světoběžníka Lemuela Gullivera. Cesty po mořích, cizích zemích a ostrovech začínají v krajině Liliputů a dále pokračují v zemi Obrů, v království pošetilých vynálezců, na létajícím ostrově a pokračují v zemi čarodějů a duchů, na ostrově nesmrtelných, u dvora japonského císaře, v zemi moudrých koní a končí Gulliverovým návratem domů do Anglie....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/386069/gulliverovy-cesty-b3N-386069.jpg 3.88
Série:

Klasické príbehy

Orig. název:

Gulliver´s Travels (1726)

Žánr:
Literatura světová, Dobrodružné
Vydáno:, Aventinum
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Gulliverovy cesty

Přidat komentář
yaja8823
29. dubna

Kniha se hezky čte, je spíše pro mladší, ale říkala jsem si, že když jsme to měli číst na základce, tak jsem si přečetla jen kousek, tak jsem to teď dohnala. Kniha je celkem hezká, zajímavá, spisovatel má velkou fantazii a to se mi líbí, také miluji cestování, takže jsem knihu přelouskala a taky se dozvěděla nějaké zajímavé nové informace ( viz zadní část knihy ).

Emičkazknihy
21.10.2018

Kniha je určená spíše pro mladší čtenáře, než jsem si představovala. Slyšela jsem že kniha osloví každého čtenáře. Moje srdce si ovšem nezískala. Uznávám, že spisovatel byl génius a získal si mou hlavu, myšlenky. Pocity k této knize ovšem nechovám a s city jsem na tom ještě hůř. Chyběla mi zde přímá řeč a kniha byla psaná v Ich formě, což mě nepřekvapilo, ovšem ani nepotěšilo.

misa8153
28.08.2018

Předčítala jsem synovi, který si ji vybral v knihovně a vůbec mě tato kniha nezaujala. Syna bavila.