Když padá sníh: Nejhezčí Vánoce / Snoubenka na zkoušku / Vánoční dáreček

Když padá sníh: Nejhezčí Vánoce / Snoubenka na zkoušku / Vánoční dáreček https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63065/bmid_kdyz-pada-snih-5qH-63065.jpg 3 5 1

Nejhezčí Vánoce Maggie ví, že se nikdy nebude moci vdát, protože její rodina je prokletá a kam až paměť sahá, každé manželství u nich skončilo rozvodem. Luke na pověry nevěří. Teď je na něm, aby o tom přesvědčil i Magii! Snoubenka na zkoušku Thea vyrazila na dovolenou na Krétu s jediným cílem: pořádně si odpočinout a vzpamatovat se z nepovedeného vztahu se svým snoubencem. Rozhodně nečekala, že skončí jako falešná snoubenka Rhyse Kingsforda! Vánoční dáreček Poprvé se herečka Molly a bytový architekt Gideon viděli před třemi lety. On si o ní myslel, že je milenkou jeho bratra, ona ho považovala za arogantního snoba. Když se znovu setkají o Vánocích, Mollyina přítelkyně se rozhodne udělat z nich pár - i když se nesnášejí!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

A Bride by Christmas; Christmas Eve Marriage; Claiming His Christmas Bride , 2005

martinkaLLL
09.03.2011 4 z 5

Knihá opravdu odpočinková. Do prvních dvouch příběhů jsem se začetla už od začátku. U třetího mi chvilku trvalo než jsem se překousala přes začátek, který je trochu nezáživně psaný a myslím si, že trošku kazí celkový dojem z celé knihy.

harlekýnky

Autoři knihy

Jessica Hart (p)
britská, 1964
Carole Mortimer
britská, 1960

Kniha Když padá sníh: Nejhezčí Vánoce / Snoubenka na zkoušku / Vánoční dáreček je v