Krvavé sestry

Irské řádové sestry potřebují ochranu Katie Maguirové. V domě s pečovatelskou službou na předměstí Corku někdo ve spánku udusí starší jeptišku. Další sestra je zanedlouho nalezena mrtvá na břehu řeky Butlerstown. Souvisí tyto hrůzné činy s nálezem dětské čelisti v zahradě kláštera? Katie Maguirová je na stopě padesát let starého tajemství, které by ji mohlo přivést k vrahovi. Pokud ovšem vrah nenajde Katie a její vlastní tajemství jako první....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342756/krvave-sestry-Tn1-342756.jpg 4.3226

Katie Maguireová 5.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Host

Blood Sisters, 2015

Kniha Krvavé sestry

pavla.ba
22.10.2020

Tuto knížku jsem našla založenou mezi dalšími, chtěla jsem se začít do něčeho, co neznám, nevím, co od toho čekat a začala číst. Poté jsem zjistila, že je to vlastně 5. díl a je škoda, že jsem nezačala číst od 1., protože knížka to byla čtivá, napínavá, jednotlivé díly skládačky do sebe zapadaly a zajímal mě i osobní život vyšetřovatelky, což se běžně nestává. Palec hore

Awča
08.10.2020

Omylem jsem začala číst od tohoto dílu, což nevadilo, ale některé kapitoly vyloženě navazují na předchozí díly, ochudila jsem se. Můj plán vrátit se k předchozím dílům vzal za své, když jsem dočetla do konce, prostě jsem napnutá, jak to bude dál!
Autor píše velmi pěkně, čtivě, kombinuje s citem, každý večer jsem se tešila, až knihu otevřu a začtu se.

marci8
28.09.2020

Kniha je velmi dobrá a napínavá. Předchozí díl Výkupné pro Krále byl o stupeň lepší,ale i tak je výborná.

Falda
14.08.2020

Tak to byla jízda. Opět pěkně nabušené, brutální čtivo :) Druhá nejlepší kniha po Bílých kostech, co se způsobů vražd týče. Opět se to moc dobře četlo, žádné díry v ději, prostě Masterton nezklamal.

capricornus
11.02.2020

Výborné čtení, má to spád. Nejprve případ mrtvých koňů pod útesy, dále úmrtí jeptišek. Pak se vše prolne. Katie je zase v osobním životě a v práci jako na tobogánu...
Přečtete si poslední větu a musíte číst další případ!

Misute603
25.01.2020

první knížka a určitě ne poslední ????
jen škoda ,že jsem začala skoro od konce..

Stiborová05
07.01.2020

Kniha byla ohromně zajímavá a napínavá. Dost často jsem četla i přes únavu (což se u mě moc nestává). Doporučuji

Peslik
17.12.2019

Tolik zvratů v jedné knize snad ani není možné. Ale jako vždy čtivé a napínavé.