Katarine a její intriky

Katarine a její intriky https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336315/bmid_katarine-a-jeji-intriky-haY-336315.jpg 4 4 2

Příběh z doby, kdy vzpomínky na tři mušketýry byly stále živé a kdy mužům kardinála Richelieua při myšlence na tyto chrabré rytíře naskakovala husí kůže… Starý a mocný je rod Wellnsburgů a půvabná Katarine je jedinou dědičkou po přeslici. Do vínku dostala nejen skvělé příjmení, ale hlavně umělecký talent, vytrvalost a dobré srdce. Jakožto jediný potomek rodu ovládá i mužské dovednosti jako šerm, jízdu na koni či navigaci. Skvělý život v rodinném sídle však pomalu bere za své, její panovačný otec se ji stále snaží ovládat a nedokáže akceptovat její osobnost. Jednoho dne, kdy už má dost otcových výbuchů hněvu i jeho nemorálních obchodů, Katarine uprchne i se svým milencem Martrekem a začne se tak odvíjet kolotoč událostí, které přinutí hlavní hrdinku intrikovat proti svému vlastnímu otci. Vybrala si tvrdého protivníka, ale Katarine není z těch, kdo se vzdávají. A navíc nebojuje jen za sebe, pod srdcem totiž nosí nový život…... celý text

crazyslunicko
24.07.2020 4 z 5

Začátek knihy vypadá jako historická romance slečny Katarine a jejího milého. Postupně se však dočítáme různé komické situace a vtipné historky, které vymýšlí slečna Katarine. Když se k nim nastěhuje tetička Hedvika, tak je úplně vymalováno a celé hrabství se baví. Kniha se mi velmi líbila a hodně jsem se nasmála. Kniha mohla být o něco kratší :)

Hamlett
26.09.2018 5 z 5

Erika P. Hamlet (bývalý diplomat pro USA & Kanadu)
Kniha byla určena pro mládež a pro všechny co mají rádi humor a dobrodružství. Je to brletrie(fantasy) Vydavatel Albatros. media porušil smluvně vše co se jen dalo! Kniha byla tištěná v Brně a ústředí s tímto detašovaným pracovištěm očividně nekomunikovalo! Anotaci o knize si udělali vlastní a mou korekci s připomínkou, “že jsou to silná slova,” která by v anotaci pro tuto věkovou skupinu být neměla (milenec) neakceptovali. V knize nebo na obalu , nikde není zmínka o autorovi a jeho biografie. Albatros.media nedostal smluvně žádné další povolení k publikaci dalších dílu, protože svou práci naprosto nezvládli !

Pokud budete mít zájem, prosím navštívte mé webové stránky, kde se dozvíte mnohem více a to v sekci Video/ Evidence: www.erikaphamlet.com

Píší tuto zprávu přes iPhone a tak se omlouvám za případnou , špatnou, autokorekci!
Přeji všem pohodové dny!

2018  100%Knihy osudů
2018  100%Předurčený cíl
2018  100%Odcizené dvojče
2023  0%Kapitánův dárek

Kniha Katarine a její intriky je v