Sila šestky

Prišlo nás deväť, aby sme spoločne zmarili plány Mogadoráncov na ovládnutie Zeme. Z času na čas ma však prepadnú pochybnosti. Nezmenili sme sa? Všetci ešte veríme v naše poslanie? Ako to mám vedieť? Ostalo nás šesť. Ukrývame sa, usilujeme sa zapadnúť medzi ľudí, vyhýbame sa vzájomným stretnutiam... Naše schopnosti sa však nezadržateľne vyvíjajú a onedlho budeme mať dosť síl na boj. Je John číslom štyri a jeho boj znamením, na ktoré sme čakali? Videla som ho v správach. Sledovala som všetky články o tom, čo sa stalo v Ohiu. John Smith sa ocitol na úteku. Pre svet bol záhadou, no pre mňa... bol jedným z nás. A čo čísla päť a šesť? Nemohlo by jedným byť aj to dievča s havraními vlasmi z mojich snov? To, ktorého moc presahuje hranice mojej predstavivosti? To, ktoré môže mať dosť sily, aby nás všetkých spojilo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/127621/jsem-cislo-ctyri-sila-sestky-g03-127621.jpg 3.926

Jsem číslo čtyři (2.)

The Power of Six (2012)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Ikar (ČR)

Makaja

Škoda, že další díly nebudou už ani ve slovenštině. Na anglický originál se moc necítím. Přiznávám, že první díl jsem nečetla a tento jsem si přečetla,protože jsem chtěla znát pokračovavání příběhu z filmu. No a teď jsem zvědavá dál a mám smůlu. Tohle mi hrozně vadí, jak u knižních, tak u filmových sérií...nevynáší to, jak jsme mysleli, tak to odpískáme a na čtenáře, potažmo diváky, zvysoka kašlem. A ke knize samotné, výborné oddychové čtení, když člověk chce vypnout

kneslova
24.08.2013

Myslím, že toto je vcelku dost povedená série. Má to spád, dobře se čte.

Karcoolka2210
18.06.2013

Druhe pokracovanie tejto serie bolo fajn. Spoznavame nove cisla a pomaly sa zacinaju zgrupovat. Nechybaju bitky a lubostny trojuholnik;) Som zvedava, co sa bude diat dalej. AJ

rusalka1
06.01.2013

Niekedy sa stáva že pokračovanie je lepšie ako prvá časť knihy , atak sa podľa mňa stalo v tomto prípade. Je tu viac akcie viac všetkého čo som chcela..... aj keď zase ten ľúbostný štvoruholník sa mi nejako nepáči. Tým že boli celý čas na úteku som si aj spomenula na HP7 takže ešte lepšie . Teraz sa fakt neviem dočkať ďalšieho diela, nie ako to bolo pri prvej časti :)