Jistou cestou k bohatství

Jistou cestou k bohatství https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85053/bmid_jistou-cestou-k-boha-85053.jpg 5 64 2

Istou cestou série

Myšlenky způsobují, jaký bude váš budoucí život. Jsou zodpovědné za vaše vztahy, zdraví, štěstí a dokonce bohatství! Dostanete to, na co myslíte. Když myslíte na to, co v životě nechcete, dostanete to! Soustředíte-li se však na to, co chcete, také to dostanete ... a často mnohem víc, než jste žádali!!!

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Čintámani

The Science of Getting Rich

Žirafa94
28.12.2019 2 z 5

Kniha, která popisuje, jak funguje vizualizace přání. Na můj vkus příliš teoretická, až spirituální. Upřímně jsem očekával více praktických doporučení, jak věci v knize praktikovat v životě. Navíc jsem se často pozastavoval nad tím, že autor neustále přesvědčoval čtenáře o důležitosti této knihy a ne jiné. Říká, že je nutné knihu umět nazpaměť a není třeba číst knihu jinou. Často jsem se nutil, abych knihu dočetl dokonce...

stastnyctenar
23.03.2019 5 z 5

Super kniha. Řekl bych, že jedna ze základních knih pro osobní rozvoj. Můžu doporučit. Je v ní spoustu skvělých myšlenek a návodů k zamyšlení (a k realizaci).

Wallace Wattles
americká, 1860 - 1911
2018  60%Jistou cestou ke zdraví
2011  84%Jistou cestou ke skvělosti
2007  91%Veda o bohatstve a ako ho získať

Kniha Jistou cestou k bohatství je v