Jane Austenová mi prebrala frajera

Priateľstvo Jenny Cooperovej a Jane Austenovej prežilo najťažšiu skúšku. No Jane si uvedomila, že túži po chlapcovi, ktorý bude hoden jej bujnej fantázie. Džentlmen švihácky i hrdinský, krásny a nebojácny, ktorý tancuje ladne ako princ a bojuje udatne ako rytier. Dievčatá si užívajú zaslúžený oddych v Bathe – meste, kde sa to len tak hemží plesmi a tancovačkami, klebetami a škandálmi. Jane však hrozí, že príde o svoju dobrú povesť a stane sa horúcou klebetou celého grófstva!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/295276/jane-austenova-mi-prebrala-frajera-ZaK-295276.jpg 34

Trampoty s Jane Austenovou (2.)

Dívčí romány
Vydáno:, Slovart (SK)

Liana

Velmi pekne spracovany pribeh na zaklade skutocnych faktov o Jane Austenovej. Putavy, nedalo sa prestať čítať. A inspiroval ma precitat si niektore diela od tejto autorky, v prvom rade to bude Emma, v ktorom opisuje nepriamo svoju švagrinu. Jasne, ze tato kniha je urcena skor mlasim rocnikom citatelov, a tak ju aj treba brat a nemat prilis vysoke ocakavania. Teším sa a tuto knihu spolu s 1. dielom odporucam.

SknihouVrukách
10. březnaodpad!