Jak jsme zaplatili za dvě nohy

Jak jsme zaplatili za dvě nohy https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456075/jak-jsme-zaplatili-za-dve-nohy-rozh-1PD-.jpg 4 3 2

Jak jsme zaplatili za chůzi po dvou? Mimo jiné zdravotními potížemi, které plynou z přetížení svalstva pánevního dna, upínajícího se na kostrč. Zvýšené napětí tohoto svalstva bývá nejen častou příčinou bolestí zad, kloubů a hlavy, ale i mnoha dalších zdravotních problémů, např. gynekologických a urologických. Jak mohou takové problémy vzniknout a jak je léčit, to vysvětlují odborníci v rozhovorech, propojených osobními zkušenostmi autorky se syndromem kostrče a pánevního dna. Zpovídáni jsou: Tomáš Bednář, Jaroslav Brůžek, Miloš Grim, Štěpán Haškovec, Ivan Horáček, Zuzana Krchová, Ivan M. Malbohan, Ivana Novotná, Josef Pekárek, Michaela Prokešová, Jan Pyrih, Karel Saur, František Ťupa, Stanislav Vybíral. „Jasný a výstižný vhled do evoluce člověka. Zároveň názorná ukázka, na jakých základech stojí funkční myšlení ve fyzioterapii a celém rehabilitačním lékařství.“ (Tomáš Dvořák, fyzioterapeut)... celý text

Danafantom
09.11.2021 4 z 5

Je dobře, že někdo přišel se syndromem kostrče a pánevního dna. Autorka se mi jevila jako zvídavá a statečná žena, určitě si toho dost vytrpěla. Vnímám její snahu informovat a pomoct tím ostatním, kterých by se téma mohlo týkat.

knihovna1
18.11.2020 5 z 5

Knížka se mi líbila. Dobře se četla. Objasnila mi další příčiny bolesti zad. Taky jsem se v ní dozvěděla, že Mg uvolňuje spasmy a tudíž může ulevit od bolestí. Zajímavé, krátké, svižné rozhovory s obětavými odborníky. Doporučuji všem, kdo trpí bolestmi v oblasti zad, břicha i ženám, které nemohou otěhotnět.

Zuzana Pechová
česká, 1962
2020  87%Jak jsme zaplatili za dvě nohy
2018  40%Plotýnka a já
2021  %Putování za Františkem Vélem
2023  40%Terapie pohybem

Kniha Jak jsme zaplatili za dvě nohy je v