Hvězdy NHL 2018 + Češi a Slováci sezoně 2017/18

Hvězdy NHL 2018 + Češi a Slováci sezoně 2017/18 https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355776/bmid_hvezdy-nhl-2018-cesi-a-slovaci-v-nh-LjE-355776.jpg 4 5 1

Hvězdy NHL série

Nenechte si ujít vyprávění od předních českých novinářů věnujících se nejprestižnější hokejové lize na světě! Hvězdy NHL 2018 + Češi a Slováci v sezoně 2016/17. Connor McDavid, Sidney Crosby, Jack Eichel, Auston Matthews, David Pastrňák, Jaromír Jágr, Patrick Kane, Brent Burns, Jevgenij Malkin a spousta dalších hokejových hvězd... Nakladatelství EGMONT připravilo tradiční ročenku o nejlepší hokejové lize na světě! Portréty 40 zahraničních a 20 domácích hokejových hvězd NHL. Poutavé příběhy 10 elitních trenérů. Informace o všech českých a slovenských hokejistech, kteří si v NHL zahráli v sezoně 2016/17. Exkluzivní snímky ze světa National Hockey League. Kompletní statistiky a tabulky ročníku 2016/17. Nenechte si ujít vyprávění od předních českých novinářů věnujících se nejprestižnější hokejové lize na světě!... celý text

Jack93
16.08.2018 5 z 5

Jako vždy skvělé čtení a parádní ohlédnutí za uplynulou sezonou, byť se v knize pár chybiček našlo. Bohužel komentář píši po více než dvou měsících od přečtení (jaká to ostuda!), takže si nezvpomínám, o jaké chybky šlo. V žádném případě však nekazí výsledný dojem z publikace, jenž je nadmíru pozitivní, ostatně jako každý rok.
Z autorů musím nejvíce vyzdvihnout Jana Velarta, jehož slovní obraty a způsob vyjadřování jsou jasným znamením velkého spisovatelského nadání.
Vzhledem k faktu, že nový ročník 2018/19 se blíží, se už nyní nemohu dočkat Hvězd NHL 2019.