Hvězdní honáci

Velkolepé galaktické bitvy, mezihvězdná přeprava, kosmické křižníky a armády kyborgů... Přenesme se do vzdálených galaxií, ve kterých mezihvězdnou přepravu zajišťují gigantické hyperprostorové bytosti zvané „krávy“. Na jejich cestě napříč vesmírem je doprovázejí vesmírní honáci. Jenže galaktická přeprava se ocitá v ohrožení a s ní i celé galaktické společenství. Na scénu totiž vstupuje monopolní přepravce a velitel soukromých armád, hrabě Kuzněcow. Nic není jako dřív, rovnováha světa je narušena. Honáci musejí čelit flotilám kosmických křižníků, armádám kyborgů nebo krystalickým ještěrům-zabijákům. Dochází k planetárním válkám, k zabíjení mírumilovných „krav“ i k likvidacím samotných hvězd. Nastává období nelítostného boje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/357468/hvezdni-honaci-BLf-357468.jpg 3.129
Romány, Literatura česká, Sci-fi
Vydáno:, Triton

yerry
12.11.2017

Kedysi dávnejšie som to počúval ako audionahrávku počas nočnej v práci. Pamätám si z toho len to, že to bolo suché, nezáživné a smena bola ešte dlhšia ako obvykle. Hodnotenie dvíham len za kvalitné nahovorenie textu Jiřím Klemom.

Janadvorackova
09.09.2017

Hm, a mě to zase bavilo. Prostředí trochu jako z Firefly, kravky - sympaťačky. Slyšela jsem audio a nenudila jsem se.

Bohdana11
08.02.2017

Knihu se snažím číst tři dny a je mi divné že mě ještě nechytla,tak jsem si řekla že si přečtu recenze a super můžu ji v klidu někam zahodit a číst něco lepšího.

hanak_v_exilu
20.01.2017

320 stránek utrpení. Vážně jen tak málo? Přišlo mi to jako minimálně trojnásobek. Vždy když už jsem se těšil na konec a nevyhnutelnou smrt supermanských a časem stále nesympatičtějších kovbojů, tak mi Jiří W. Procházka ukázal prostředníček a za trest přidal další kapitolu. Už námět je brak nejbrakovitější a text tomu přesně odpovídá. Představte si to největší klišé z etapy dobývání Divokého západu. Převeďte to do vesmíru a máte Hvězdné honáky. Ódu na dobu, která v téhle podobě existovala jen v hlavách spisovatelů a scenáristů.

Taklamakan
16.11.2016

Mohla to být krásná pocta všem pokleslým příběhům. Svět ale nedrží pohromadě, postavy mě za celou dobu nedonutily, abych k nim cokoli cítil, a skutečná zápletka v podstatě neexistuje. Knihu táhnou jen sáhodlouhé popisy - a i ty akční začnou poměrně rychle nudit. JWP umí napsat geniální povídky, tyhle klukovské příběhy ale patří spíše do sklepa jeho autorské tvorby.

MM1979
14.07.2016

Ač jsem fanouškem sci-fi, tak toto je jedna z mála knih, co jsem nedočetl a rozhodl ji dát rozečtenou do bazaru .-(

Hyacint
20.08.2015

Na čtyři to asi není, ale stejně, dobrý pokus a nadšení pro oba (všechny) propojené žánry, to se musí nechat. Plus ty ilustrace, měl jsem pocit, že zase držím v ruce nějaký rodokaps Boba Hurikána.

tlllk
03.10.2014

To naivné obdivovanie všetkého amerického ma už ku koncu dosť iritovalo. Ale inak celkom slušný relax / masaker .