Půlnoční přízrak

Půlnoční přízrak https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26453/pulnocni-prizrak-26453.jpg 4 166 26

Husí kůže série

Půlnoční přízrak straší Coopera, ale i vám už pomalu naskakuje husí kůže po celém těle. Nocí se ozývá hrůzostrašné štěkání, které nikdo kromě Coopera neslyší. Nikdo z rodiny také nevidí dva obrovské černé psy, kteří se zničeho nic objeví a pak zmizí, jako by se do země propadli. Podaří se Cooperovi rozluštit tuhle záhadu? Pojďte se také bát do starého domu uprostřed hlubokých lesů!... celý text

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Goosebumps - The Barking Ghost , 2001

Kerdix
23.03.2013 5 z 5

Knihy ze série mám ráda a i když jsem už ve věku kdy už se většinou u takových knížek nebojím,stejně jsem si knížku přečetla.Moc se mi líbila a tak,jako u všech knížek ze série,se mi líbí konečné ,,rozuzlení" které je pro mě vždy nečekané .

Dep8
01.01.2013 5 z 5

Protože jsem od tohoto autora přečetla mnoho knížek čekala jsem zase nějaký hrůzostrašný konec. Docela jsem se nasmála když knížka skončila slovy ,,Co budeme dělat?" ,,Co asi. Jde se na oříšky!!" Kdo četl, určitě ví, o čem mluvím. :D
Jinak je to super kniha.

TessDragon
12.09.2012 5 z 5

Série Husí kůže.Tuto sérii jsem jako mladší milovala.Má v sobě dostatečnou špetku humoru,dobrodružství a hlavně strachu.Vřele doporučuji.Tento díl je můj 2. nejoblíbenější.A ten konec..

ondra1995
14.08.2012 3 z 5

Kniha se tváří, tak jak bych si představoval od knihy s takovým titulem. Ale pak přijde šokující konec a očekával bych pokračování, které bohužel nebo bohudík není.

DendousSKS
27.10.2011 4 z 5

Husí kůže mě při čtení této knihy opravdu naskočila. Atmosféra je celkem dobrá. Konečně knížka s překvapivým a naprosto nečekaným koncem. Nebudete litovat.

JohnCoffey
30.11.-0001

Tak tahle kniha ze série Husí kůže má ještě překvapivější konec než ostatní knihy Roberta L. Stinea. Skoro by si zasloužila pokračování. Jinak tradičně výborné budování atmoséry.

psi

Robert Lawrence Stine