Hračka

Hračka
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34600/bmid_hracka-vB5-34600.jpg 2 396 396

Komerční erotický román, jehož děj se odehrává v luxusním privátním letovisku na Seychelských ostrovech, kam létají světové celebrity, aby si zde odpočinuly od neustálého sledování médii. Hlavní hrdinka, Češka Markéta, zde působí jako psychoterapeutka, setkává se se svým osudovým mužem a prožívá vášnivou romanci... Syrový popis sexuálních scén a přímočará otevřenost při popisu myšlenkových pochodů ženy-predátorky sahají až za hranice normality. Kniha je především o lásce, ale rozkrývá čtenáři nebezpečnou hru lidského ega, spojenou s tělesnou posedlostí a manipulací.... celý text

1kler1
13.08.2013 1 z 5

Nedočetla jsem, takže nemůžu plně objektivně soudit (skončila jsem na s. 70). Hlavní hrdinka ač měla být moderní a sebevědomou ženou uvažovala jak malá hloupoučká holka, která mě dost rozčilovala!

Jitka S.
09.08.2013 3 z 5

No ...tak jsem to přelouskala...i přes prvotní nemožnost se začíst...asi se nedá od tohoto typu literatury něco očekávat, ale zase...už jsem měla v rukou horší..Jen proboha...ty smailiky!!! to fakt ne!

bilu
09.08.2013

tato kniha mě moc neoslovila a hlavní hrdinka mě někdy i rozčilovala:-)) trošku mě i nudila

oolinkaa
09.08.2013 1 z 5

Tak na tudle knížku jsem se velmi těšila, jako odpočinkové čtení k bazénu. Ale bohužel mě to velmi zklamalo po pár stránkáchm, takže jsem to nedočetla.. Je to o ničem.. Úplná ztráta času podle mě..

l.ennca
18.07.2013 2 z 5

Knihu beru jako odpočinkové čtení, nic, v čem hledat nějakou "hlubší myšlenku". Myslím, že jako oddechové čtení u vody postačí, ale pravdou je, že i já se místy nudila, někdy mi hl.hrdinka lezla na nervy a občas se mi děj zdál opravdu přehnaný, ale jak říkám, kniha stvořená na pohodové léto u vody - pro tyto účely postačí. Plusové body získala za skvělé prostředí a detailně popsané sexuální scény, které by si přála zažít asi každá žena :-)

Elwe
10.07.2013

Pro odpočinek v letních dnech, proč ne? :) člověk v tom nesmí hledat nic hlubšího.

luciefeix
09.07.2013 odpad!

todle bylo opravdu šlápnutí vedle

bikerkaul
25.06.2013 5 z 5

Kniha je čtivá, vše je krásně popsané přitom není vulgární.
Je jednoduchá na čtení a nemusí se u ní moc přemýšlet. Člověk se vžije do děje a přenese se na seychely.
Za mě - víc takových knih

bublinka9
25.06.2013

KOUPÍM prosím levně, pište na MrBublinka9@seznam.cz

Casei
23.06.2013 odpad!

Kniha se čte celkem ztuha. Scény kde se přeskakuje z budoucnosti do minulosti je celkem chaotické, navíc tak nějak postrádám hlavu a patu. Knihu jsem dostala a fakt jsem se těšila až jí přečtu.Jsem v půlce a přemýšlím nad tím, že by to byla jen ztráta času ji dočíst. Takže za mě doporučuji jen lidem, kteří prahnou po volném toku svých erotických představ, které jim kniha jen dobarví.

kofola33
03.06.2013 2 z 5

Zajimave. Drsne eroticke sceny ze zivota, trochu ujety pribeh jak z americkeho filmu a konec- nekonec.

Terry11
22.05.2013 3 z 5

a konec jsem fakt nedočetla!

Lena79
10.05.2013 3 z 5

Knihu jsem ani nedočetla, dost mi vadily skoky mezi současným a bývalým milencem.

evafort
09.05.2013 3 z 5

Úplně jiný typ knížky, jako změna dobrý, trochu na jedno brdo, ale četla se mi celkem hezky.

Kirtans
03.05.2013 1 z 5

Nebudu hodnotit, protože jsem jí dočetla sotva do půlky, je to neuvěřitelná hovězina... Bohužel..

keselylenka
09.04.2013 1 z 5

Za mě bohužel ne. Dostala jsem se přes tři kapitoly a nenašla jsem nic, kvůli čeho číst dále.

slunečnice 33
21.03.2013 5 z 5

Prostředí a sám příběh může na někoho působit kýčovitě, ale tak člověk bez fantazie nazývá dokonalost :-) Já se u čtení velmi bavila, příběh je plný vášně a dokonale popsaných erotických scén - sen každé ženy takové prožít. Jen puritáni nedočtou do konce, normální žena si čteční vychutná a užije - a že čte zrovna zajímavou pasáž pozná i partner - na vlastní kůži:-)) takže doporučuji i na opepření partnerských vztahů! Závěr velmi překvapivý, ale o tom to přece je :-)

verun74
06.03.2013 3 z 5

kniha s nečekaným koncem, líbila se mi jen místy, chvílemi byla příliš rozvleklá a kýčovitá, ale na naši autorku nečekané téma

Kakajko
05.03.2013 2 z 5

Popravdě jsem čekala od erotické litaratury trochu víc. A dost mě rušily obrázkové smajlíky!

kulajda
03.03.2013

Knihu jsem nedočetla, asi se mi do rukou dostala jiná...

sex sexuální úchylky pro ženy erotika BDSM

Sylva Lauerová
česká, 1962