Harry Potter a filmová kouzla

Druhé, doplněné vydání knihy, která zájemce a milovníky příběhů Harryho Pottera a jeho kamarádů zavede do zákulisí natáčení osmidílného filmového převyprávění čarodějnické ságy J. K. Rowlingové. Kniha byla napsána a navržena ve spolupráci s herci a filmovým štábem, kteří pomáhahli převést oblíbené romány J. K. Rowlingové na stříbrné plátno. Její autoři přenesou čtenáře do kouzelnického světa, kde se s nimi podělí o tajemství z natáčení, o dosud neotištěné fotografie a návrhy a o jedinečné vzpomínky účinkujících hvězd. Umožní čtenáři, aby se ponořil do úžasného světa filmů o Harrym Potterovi a zjistil, proč ledové sochy na Vánočním plese nikdy neroztály, jak vznikaly galeony, srpce a svrčky nebo jak tvůrci donutili hipogryfa, aby spolupracoval s herci. Dozví se, jak se zrodil bradavický hrad či jak se podařilo vytvořit pohyb děsivých mozkomorů. Toto vyprávění doplňuje řada dokumentů, jež se týkají natáčení jednotlivých filmů, reprodukcí a rekvizit. Tato nevšední publikace nabízí jedinečný a zasvěcený pohled na filmy o Harrym Potterovi a talentovanou skupinu mudlů, která vytvořila skutečné filmové kouzlo....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/287310/harry-potter-a-filmova-kouzla-r7n-287310.jpg 4.814

Harry Potter film wizardry

Fantasy, Fotopublikace, Encyklopedie, vzdělání
Vydáno:, Slovart (ČR)

PanterAnn
03.10.2017

Knížka je super. Mám ráda, když se dozvídám jak se film natáčel, co to obnášelo apod.
Knížka je moc hezky vymyšlená.
Určitě bych to doporučila těm, kteří mají taky opravdu moc rádi Harryho Pottera jako já:).