Gossip Girl: Manga: Jen pro tvé oči 1

Nejprodávanější románová řada se ubírá novým směrem! První díl manga série GOSSIP GIRL. „Sex ve městě“ pro teenagery. Vítejte ve skandálním světě Gossip Girl – světě, ve kterém vládne společenská smetánka, plného žárlivosti, zrad a intrik. Vítejte v newyorské Upper East Side, kde si někteří začínají brousit drápky! S ulétla s N, přítelem B, a se vrací na scénu. B nachází způsob, jak dát S za vyučenou. Půjde na ni přes jejího přítele, D. Zdá se, že B chce do boje dát tentokrát opravdu všechno a zbavit se S jednou provždy. Podívejme se na ni – tohle bude bolet!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77683/gossip-girl-gossip-g-77683.jpg 3.139

Gossip Girl

Komiksy, Pro děti a mládež

Vydáno: , BB art

Gossip Girl: The Manga: For Your Eyes Only 1, 2009

Kniha Gossip Girl: Manga: Jen pro tvé oči 1

bookwoman
25.03.2020

Tato kniha mě moc nebavila, myslím, že seriál by měl bavil víc.

SelenaDemi428
18.03.2019

Tahle kniha mě přesvědčila, že mangy doopravdy nebudou nic pro mě.

eva4036
03.01.2017

Moje první manga na tohle téma. Knížka mě docela zaujala a měla jsem jí přečtenou během chvilky. Docela hezky zpracovaná, jen jsem si chvilku musela zvyknout na to, že se knížka nečte zprava doleva, ale naopak, jako to často u mang bývá.

andulka1406
25.11.2012

Zajímavý druh zpracování Gossip Girl..není to špatné.

Lynka
23.11.2012

Tak tahle manga se mi šíleně zalíbila. Autorka kreseb má fakt dokonale nakreslené hrdiny - každý detail úžasně propracovaný, a docela originální styl vzhledem k tomu, že jde o mangu, kde si jsou jednotlivé obličejíčky podobné. Ze seriálu jsem viděla asi jen pár dílů, a musím říct, že se mi líbí víc Vanessa komiksová (kterou jsem si asi nejvíce oblíbila) než seriálová, a to samé bych řekla i o Chuckovi.

OldaB
13.07.2011

Ze začátku děs, ale zas tak špatné to není. Knihy z této řady mě ale jistě minou. Jedna z prvních knih manga, kterou jsem dokázal přečíst, haleluja.