Gossip Girl: Manga: Jen pro tvé oči 1

Nejprodávanější románová řada se ubírá novým směrem! První díl manga série GOSSIP GIRL. „Sex ve městě“ pro teenagery. Vítejte ve skandálním světě Gossip Girl – světě, ve kterém vládne společenská smetánka, plného žárlivosti, zrad a intrik. Vítejte v newyorské Upper East Side, kde si někteří začínají brousit drápky! S ulétla s N, přítelem B, a se vrací na scénu. B nachází způsob, jak dát S za vyučenou. Půjde na ni přes jejího přítele, D. Zdá se, že B chce do boje dát tentokrát opravdu všechno a zbavit se S jednou provždy. Podívejme se na ni – tohle bude bolet!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/77_/77683/gossip-girl-gossip-g-77683.jpg 3.236

Gossip Girl

Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno:, BB art

Gossip Girl: The Manga: For Your Eyes Only 1 (2009)

Kniha Gossip Girl: Manga: Jen pro tvé oči 1

SelenaDemi428

Tahle kniha mě přesvědčila, že mangy doopravdy nebudou nic pro mě.

eva4036
03.01.2017

Moje první manga na tohle téma. Knížka mě docela zaujala a měla jsem jí přečtenou během chvilky. Docela hezky zpracovaná, jen jsem si chvilku musela zvyknout na to, že se knížka nečte zprava doleva, ale naopak, jako to často u mang bývá.

andulka1406
25.11.2012

Zajímavý druh zpracování Gossip Girl..není to špatné.

Lynka
23.11.2012

Tak tahle manga se mi šíleně zalíbila. Autorka kreseb má fakt dokonale nakreslené hrdiny - každý detail úžasně propracovaný, a docela originální styl vzhledem k tomu, že jde o mangu, kde si jsou jednotlivé obličejíčky podobné. Ze seriálu jsem viděla asi jen pár dílů, a musím říct, že se mi líbí víc Vanessa komiksová (kterou jsem si asi nejvíce oblíbila) než seriálová, a to samé bych řekla i o Chuckovi.

OldaB
13.07.2011

Ze začátku děs, ale zas tak špatné to není. Knihy z této řady mě ale jistě minou. Jedna z prvních knih manga, kterou jsem dokázal přečíst, haleluja.

Poslední kapka
Poslední kapka