Gossip Girl: Chci jedině tebe

celý Manhattan považujeme za vlastní pískoviště. Může se vám zdát, že je život bohatých lidí náročný, ale nám to nepřipadá. Vždyť spát s přítelem nejlepší kamarádky je tak snadné. Podívejte se s námi do světa Super drbny – do světa závisti, zrady a sandálků od Christiana Louboutina, které stojí 400 dolarů. Dnes přijdou dopisy z vysokých škol. Ti, kteří se dostali, budou šokováni a přestanou se chovat decentně. Ti z nás, kteří tolik štěstí mít nebudou, začnou vysvětlovat, že je škola zbytečná. To je ale jenom zástěrka, za kterou se schovává strach z vlastní nedokonalosti. Pozor, počkej, podej pálku, ve vzduchu cítím dívčí válku!! Po dnešku totiž konečně přijdou na řadu ty skutečně důležité věci: naše milostné životy. Nemůžu se dočkat, až bude dnešek za námi a začne ta pravá zábava!! Držím vám všem palečky. Víte, že mě milujete, Super drbna...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23719/gossip-girl-chci-jedine-tebe-23719.jpg 3.964

Gossip Girl 6.

Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno:

Gossip Girl: You’re the one that I want, 2004

Kniha Gossip Girl: Chci jedině tebe

Bet
29.01.2013

Já se také připojuji kapitoly o B jsou prostě nej nej.Serena mě tam také vadí stejně jako v seriálu.XOXO

Alisce
18.05.2012

Nevadilo by mi vůbec, kdyby knížka byla jen o Blair. Některé kapitoly jsou celkem nudné, ale některé se zase čtou jedním dechem (většinou ty o Blair.) Souhlasím s prvním komentářem. :) Vždycky se u této knížky pobavím ! :)

netty.vanity
13.02.2012

Všichni napjatě vyhlíží pošťáka, aby se dozvěděli, jestli byli přijatí na vysněnou vysokou.. Není to vůbec špatné,jen mi celkově v knihách Gossip Girl chybí nějaká pořádná pointa. Víceméně mě bavilo jen to, co se dělo Blair, Serena mě klasicky štvala tou svou jednoduchostí a tupostí, Nate bezohledností..Ale to už se asi jen tak nezmění. Jen by všichni mohli omezit to slintání nad Serenou, a byla bych pak spokojenější. Ale pobavila jsem se, jako vždycky:-)