Garfield se vybarvuje

Vázaná a barevná edice, ve které znovu vycházejí první dva příběhy z Garfielda: Garfield přibírá na váze a Garfield v nadživotní velikosti.

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/1681/garfield-se-vybarvuje-1681.jpg 4.624

Garfield v barvě (1.)

Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Crew

Kniha Garfield se vybarvuje

Atlantis
05.04.2018

Tyto Garfieldovy příběhy jsem kdysi četl v černobílém originále a musím říct, že barva jim dodává příjemné oživení a osvěžení. Jde o zhruba sedmdesátá léta, takže vtipy jsou na dnešní dobu takové jednodušší, prostší a relativně často jsou na jedno brdo. Ale i tak stále zábavné.
Hvězdu strhávám zejména za český překlad a počešťovávání názvů. Když vám Garfield vypráví o Olomouci, tak to prostě vytrhává ze začtení.

Dakarianna
21.08.2016

Nejvtipnější kocour světa... A navíc barevný!:D

Kapis
08.03.2014

Sešitové čb Garfieldy nekupuju a tady tímto barevným, v pevné vazbě ukotveným tlusťochem jsem byl hodně potěšen. Hned se lépe usíná, když si před spaním dáte pár stripů s tímto kocourem. Takhle jsem si zpříjemňval usínání asi 10 dní. Jinak co napsat k chronicky známému a do kostí proniklému stripu, který jsem si už jako dítě vystřihoval z novin? Snad jen pár nemístných hnidopišských otázeček, které mne nenáchávají chladným:

1) žije Jon se "zvířatky" sám nebo v registrovaném partnerství s Lynmanem (takový ten s tím hnědým smetákem pod nosem)?
2) má Jon za barákem farmu na mega-brojlery?
3) ať už Jon žije sám či ne, proč si pokaždé peče celé ultra-kuře?
4) Pokud si ho peče pro sebe a sere ho, že mu to G. pokaždé sežere, proč ho nechává ostentativně nehlídané a nepoučí se?
5) žerou k tomu kuřeti opravdu jen bramborovou kaši a hrášek?
6) a tak bychom mohli pokračovat.........

No tak doufám, že se nikdo nebude pokoušet mi odpovídat;-) a já dávám vysoké hodnocení, protože Garfield je Garfield a mám ho rád:-)

Lenna75
27.07.2013

Úžasný to kocour, který omámil velkou část obyvatelstva. Trochu moc tlustý, trochu moc líný, trochu moc sobecký, trochu moc lakomý, trochu moc svůj. A tak je to správně. Garfielda jsem měla ráda již od raného dětství, vždycky jsem si přála takového kocoura. Bohužel takový je jenom jeden - a skrývá se pouze v komiksech a v televizi.

oldshatterhand
19.07.2012

Kdo nečetl neuvěří, že tato kniha je vtipná od začátku po konec. Ale tím životním, nikoliv infantilním humorem, který je v našich končinách čím dál více oblíben.

Karmína
29.02.2012

Garfield trochu jinak - barevný - a v podobě starší, ze začátků Davisova kreslení :-)