Fly High! - Leť výš 3

Fly High! - Leť výš 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176531/mid_fly-high-let-vys-3-OFA-176531.png 4 31 3

Fly High! Leť výš série

< 3. díl

Oblíbená shoujo manga se sympatickou, trochu ztřeštěnou hrdinkou Meru. Předsedkyně studentské rady Meru si užívá sladký život středoškolačky. Anebo až tak sladký není? Parta spolužáků jí hází klacky pod nohy. Všechno zkomplikoval první polibek a hlavní hrdinka se už nemůže spolehnout na svou neobvyklou sílu. Do toho všeho odhalí podivnou šikanu, která se na škole před časem odehrála a jejíž následky tíží některé studenty dodnes. Meru by chtěla všem pomoct, ale jde to vůbec? Neublíží tím jenom sama sobě? A může se stát zapřisáhlý nepřítel přítelem, ne-li něčím víc?... celý text

Karin_Kim55
22.12.2015 5 z 5

Ten konec mě naštval... Nemám ráda mangy, kde ta holka s nikým neskončí... prostě a domysli si. Ale jinak se mi to moc líbilo! Mám ji doma a nikdy bych se jí nevzdala! Je to vtipný, i romantický a ráda se k tomu vracím.

Alena_S
26.05.2015

Manga je ukončená, 3 díly, 13 kapitol, proto jsou ve třetím díle i krátké příběhy ostatních postav; vydavatel za to nemůže ;-)

Kotomi^^
01.08.2014 4 z 5

Nejsem si uplně jistá ale tohle přece není konec ne? Docela mě zklamalo že se vydavtelství rozhodlo ukončit prodej. :(

manga

2011  74%Fly High! - Leť výš 1