Roztomilá lama

Roztomilá lama https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416386/bmid_roztomila-lama-X8d-416386.png 5 23 4

Ema život v Záchranné ZOO strýčka Horáce zbožňuje. A protože dokáže mluvit se zvířaty, je tam vždy vítanou pomocnicí. Nejnovějším přírůstkem do zahrady je roztomilá lama a Ema se těší, že bude hvězdou připravované zimní show. Její krásné oči jsou však malinko smutné. Byla zvyklá žít ve stádě a najednou je sama. Najde pro ni Ema nové kamarády?... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Little Llama , 2018

GaleW
09.10.2023

Další příběh malé ošetřovatelky Emy a její kouzelné zoo, máme tuhle sérii moc rády, já i moje dcerky a už teď se těšíme, až se v knihovně uvolní další díly, které jsme ještě nečetly.

broskev28
07.10.2021 4 z 5

Tuhle knížku mi doslova vnutila naše třeťačka ve čtenářském kroužku.
Moc jsem se na ni netěšila, dosud jsem se neodhodlala otevřít žádnou knihu Amelie Cobb, ale asi to rychle napravím. Lama Lotka byla totiž velmi přítulná a přitom zodpovědná, postavy sympatické, nápad se zimní estrádou taky nebyl špatný a pan Pinč dokonale překvapil!

Velrybka1
28.01.2021 4 z 5

milá kniha

anna.zahy
08.02.2020 5 z 5

Prastrýček Horác zase přivezl nějaké zvíře. Tentokrát lamu. Byla krásná. Hledali jí domov mezi jinými zvířaty, ale těm se nezamlouvala, a tak lama přespávala venku na zahradě u Emy. Prastrýček odjel zachraňovat další lamy. Ema byla nadšená: konečně mohla mít roztomilá lama Lotka svoje stádo!

lamy příběhy pro děti

Amelia Cobb